Успіх у TOП 100: DAW є одним з лідерів інновацій у 2018 році

2 липня 2018 року у місті Обер-Рамштадт вже у 25-ий раз відбувся конкурс TOП 100, на якому обираються найбільш інноваційні компанії німецького малого та середнього бізнесу. Одним з лідерів цього року єDAW SE. Такий вибір був здійснений за результатом аналізу, який проводив науковий директор ТОП 100, проф. д-р Ніколаус Франке. Будучи наставником конкурсу ТОП 100, 29 червня 2018 року Ранга Йогешвар відзначив компанію з півдня Гессена на церемонії нагородження в Людвігсбурзі в рамках 5-го саміту німецького малого та середнього бізнесу. Вже вдруге DAWSE потрапив до інноваційної еліти. У процесі незалежного відбору компанія була особливо переконливою в організації своїх інноваційних процесів.

 В аналізі Top 100 DAW відрізнялася кращими досягненнями в області топ-менеджменту, інноваційного клімату, процесів/організації, зовнішньої орієнтації/відкритих інновацій та інноваційного успіху.

Для нагороди за рейтингом "А" виробник фарб повинен був пройти двоетапну процедуру Віденського університету економіки та бізнесу. Аналіз зосереджувався як на теперішньому, так і на майбутньому, розглядаючи вже реалізовані інноваційні успіхи. "Проте важливішою є професійна розробка інноваційного менеджменту, оскільки вона дозволяє оцінити майбутній інноваційний потенціал", - так коментує аналіз науковий директор дослідження д-р Ніколау Франке. Рейтинг "A" присуджується компаніям, які мають надзвичайно професійне управління інноваціями у міжнародному масштабі. «Компанії з цим рейтингом встановлюють стандарти», - вважає Франке.

Група DAW, заснована в 1895 році, є інноваційним виробником екологічно чистих і нешкідливих для здоров'я продуктів та послуг. Сімейна компанія, яка ввійшла в рейтинг Топ-3 на відзначенні Німецькою премією в галузі стабільності 2018 року, вже є піонером з певних видів продукції у галузі. "Наш інноваційний потенціал  в даний час є одним з найкращих із тих,  що можуть запропонувати німецькі компанії малого та середнього бізнесу. Це зміцнює  довіру до нас та вибудовує її між працівниками, партнерами та, звичайно, клієнтами", - каже керуючий директор та менеджер з інновацій DAW д-р Крістоф Ганер. Його метою є розробка конкретних концепцій для сталого будівництва в майбутньому з екологічними рішеннями. "Оскільки інновації є однією з наших найважливіших конкурентних переваг", - вважає Ганер.

Про конкурс ТОП 100: З 1993 року компанія Compamedia нагороджує компанії сертифікатом "ТОП-100" за особливий інноваційний потенціал  підприємства малого та середнього бізнесу. З 2002 року наукове керівництво знаходиться в руках професора д-ра Ніколауса Франке. Франке є засновником та директором Інституту підприємництва та інновацій Віденського університету економіки та бізнесу. Наставник ТОП-100 - науковий журналіст Ранга Йогешвар. Партнерами проекту є Фраунгоферське товариство сприяння прикладним дослідженням та Федеральна спілка економіки малого та середнього бізнесу. Медіа-партнерами конкурсу є часописи Manager Magazine, Impulse та канал W&V.