«Капарол Україна» стала членом Глобального договору ООН в Україні

Приєднанням до глобальної мережі «Капарол Україна» засвідчує свою відповідальність та прозорість діяльності, ведення бізнесу згідно з основними цінностями та принципами Глобального договору ООН у сфері прав людини, трудових відносин, збереження навколишнього середовища та боротьби з корупцією, а також сприяння досягненню Цілей Сталого Розвитку.

«Ми раді приєднанню міжнародної компанії до Глобального договору ООН в Україні, що свідчить про сталість як материнської компанії, так і локальної. Генеральний директор «Капарол Україна» Віталій Верещагін вже протягом 5 місяців виконує функції ментора проекту Young SDG Innovators від Глобального договору ООН. Впевнені, що наша плідна співпраця з «Капарол Україна» сприятиме вирішенню глобальних викликів, які сьогодні постають перед світом», – коментує голова правління Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук.

«Усі бізнес процеси німецького концерну DAW SE, до якого входить компанія «Капарол Україна» будуються згідно з корпоративною стратегію сталого розвитку. Розділяючи цінності та турботи міжнародної спільноти, наша компанія демонструє відповідальне ставлення до навколишнього середовища та суспільства. Приєднавшись до Глобального договору ООН в Україні, ми робимо свій внесок у досягнення світових цілей»,– додає Віталій Верещагін.

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 14 000 компаній та організацій із понад 160 країн світу.