Caparol Ukraine представила на Young SDG Innovators найкращий проєкт у боротьбі з пластиком

12 жовтня для учасників з України офіційно завершилося навчання за програмою YSIP від Глобального договору ООН. Цього року серед них були представники компаній Caparol Ukraine, Фармак, Укренерго, Укрзалізниця, Нова Пошта, Фонд Енергоефективності, ДП Інфотех та ДТЕК. 

Всі учасники програми представили журі свої інноваційні ідеї та результати їх втілення з планом масштабування. Проєкт «Друге життя пластика» від трьох співробітників Caparol Ukraine став найкращим у категорії боротьби з пластиком. 

“Виготовлення екологічно безпечної продукції та сприяння досягненню цілей сталого розвитку завжди були для нашої компанії провідним орієнтиром. Наприклад, починаючи від 1985 року концерн DAW SE запатентував, стандарт екологічності, що в 30 разів перевищує європейські вимоги у Європі екологічний стандарт для лакофарбових виробів E.L.F., концерн невпинно шукає способи як зробити все, що ми виробляємо, більш ефективним, безпечним та багатофункціональним для наших клієнтів,” - говорить Віталій Верещагін, генеральний директор Caparol Ukraine та голова наглядової ради Глобального Договору ООН в Україні.

Проєкт «Друге життя пластика» має на меті мінімізувати кількість пластика, що впливає на стан навколишнього середовища. Тара, яка залишається після лакофарбової продукції, має перероблятися та використовуватися повторно. Наприклад, для створення пакування або інших виробів, що застосовуються в будівельній сфері.

Впродовж дев’яти місяців молоді інноватори відвідували компанії своїх колег, де проходили навчальні кемпи і працювали над розробкою проєктів з інтеграції Цілей сталого розвитку в бізнес-моделі своїх компаній. Результатом стали вісім багатообіцяючих проєктів, до реалізації яких приступили декілька провідних компаній України.

Спеціалізована програма Young SDG Innovators триває 9 місяців і складається з п’яти дводенних навчально-практичних сесій та менторської підтримки. Програма використовує спеціально адаптовану під Цілі сталого розвитку модель Sustainable Experience Innovation (Desirability, Feasibility, Viability, Sustainability), що базується на принципах Дизайну Мислення та реалізується досвідченими професіоналами в галузі інновацій і бізнес-трансформацій із залученням експертів у галузі комунікацій, управління, прототипування, фінансів, бізнес-моделювання та багатьох інших.

Caparol Ukraine є активним учасником ГД ООН в Україні з 2019 року. Діяльність компанії засновується на сімейних цінностях, які посилюються міжнародними пріоритетами ООН та Цілями сталого розвитку.