Презентація систем утеплення Caparol на заході "Велике Рівне. Енергоефективність - 2018"

23-24 листопада у Рівному відбувся Міжнародний бізнес-форум "Велике Рівне. Енергоефективність - 2018", на якому були представлені сучасні технології економії енергетичних ресурсів у містах та регіонах. Серед учасників - представники міської та обласної влади, міжнародні фахівці з Польщі та Білорусії, експерти проекту "Енергоефективність у житловому секторі України IFC", науковці з НУВГП, Рівненський кластер відновлювальних джерел енергії.

Захід проводився в новому центрі енергоефективності, який відкрився перед проведенням форуму на базі Національного університету водного господарства задля того, щоб студенти вузу на практиці ознайомлювалися з новими заощаджувальними технологіями, паралельно здобуваючи теоретичні знання. Також тут консультуватимуть людей у питаннях енергозбереження, проводитимуть семінари, залучатимуть нові проекти з енергоефективності та готуватимуть енергоаудиторів. Важливо зазначити те, що одну з аудиторій закладу облаштовано на постійній основі інформативними стендами зі зразками систем утеплення Caparol. Отже, ще більше людей будуть дізнаватися про системи утеплення та переваги теплоізоляціі фасадів матеріалами Caparol.

У партнерстві з генеральним спонсором заходу ГК "Реноме" компанія "Капарол Україна" презентувала рішення з енергозбереження в окремій локації, що була облаштована банерами, зразками матеріалів та безпосередньо зразками систем. Учасникам форуму була наочно продемонстрована ударостійкість зразків систем утеплення Caparol за допомогою проведення тесту «Падаючої кулі». Гості із зацікавленістю спостерігали за цим тестом та ставили питання щодо особливостей матеріалів.

Щоб якнайкраще познайомити аудиторію з системами утеплення Caparol та з усіма перевагами співробітництва з нашою компанією - у другий день проведення форуму від Caparol Ukraine виступив Олександр Волков, який розповів про сучасні тенденції в утеплені будівель, розкрив теми енергозбереження та заощадження витрат на опалення і, звісно ж, презентував рішення з утеплення фасадів від Caparol.