Створюємо настрій, додаючи яскравих та стійких кольорів!

Що таке фасад? Роздивляючись поблизу - це просто поверхня, стіна будівлі певного кольору і фактури. Але варто відійти трохи далі - і ось це вже елемент будівлі або цілого комплексу будівель. Ще далі - і ми бачимо його взаємодію з навколишнім середовищем та сусідніми будівлями. А якщо продовжувати віддалятися, то перед нами відкриється огляд всієї вулиці, району, міста.

Впроваджуючи фасадні рішення в архітектуру міста, в першу чергу, необхідно враховувати перспективу збереження їх цілісності та кольорів, захищеність від погодних умов, поєднання з навколишньою інфраструктурою і природою.

Стійкість кольору - головний показник, за яким прийнято оцінювати якість оздоблення фасаду. Існує 2 типи кольорових пігментів: органічні та неорганічні. Органічні пігменти швидше втрачають яскравість під впливом природних факторів, тому важливо підбирати для фасадів відтінки з неорганічними пігментами. Міжнародні норми DIN EN регулюють параметри, яким повинні відповідати матеріали з низьким рівнем вигорання кольору.

Свідомий вибір якісного матеріалу гарантує тривалий термін збереження естетичного вигляду фасаду. А значить, нова будівля не потребуватиме реновації вже через кілька років після запуску в експлуатацію. Це важливо для об'єктів інфраструктури, адже ремонт для них означає непередбачені інвестиції та паузу в обслуговуванні громадян на невизначений термін.

Наша компанія пропонує рішення, які дозволяють створювати не лише красиві будівлі, але й гарантують довготривале збереження фасадів. Наприклад, спеціальна палітра Fassade A1 представляє кольори з неорганічними пігментами. Тонування матеріалів, таких як фасадні фарби Muresko, Thermosan NQG, AmphiSilan NQG, у відтінки з цього колірника є запорукою яскравих кольорів фасаду, стійких до вигорання. Наше виробництво дотримується цілей сталого розвитку, і зацікавлене в довготривалому співробітництві з партнерами, заради спільного успіху.

Продукція для фасадів від Caparol має міжнародні сертифікати якості та екологічності, максимально довго зберігає колір і пропонує величезне розмаїття колірних рішень. За допомогою фасадних фарб Caparol оформлені сотні тисяч квадратних метрів фасадів житлових і громадських будівель в Україні, які мають стійкий колір вже більше 15 років!

Надійне партнерство, якісні матеріали та старанна робота професійних команд - ось запорука яскравого і чистого вигляду міста, де кожен фасад індивідуальний і привабливий.