Стартує Онлайн лекторій Caparol для партнерів та фахівців

18 червня стартує Онлайн лекторій Caparol для компаній-партнерів DAW в Україні. Керівництво, менеджмент та фахівці “Капарол Україна”, під егідою Навчального центру Caparol, підготували програму зустрічей на кілька місяців. Вона має на меті обмін досвідом та розширення обізнаності партнерів і їх співробітників щодо основних бізнес-напрямків та продуктів Caparol.

Лекції будуть присвячені продуктам, технікам роботи з ними, новинкам ринку, трендовим рішенням, а також фінансовим, технічним та сервісним аспектам роботи із “Капарол Україна”.

Окрім цікавого контенту, на учасників чекають розіграші матеріалів для тестування, трендових книг, рекламної продукції та навіть спільної публікації в ЗМІ. Всі зареєстровані учасники курсу отримають хюґе-бокс від Caparol для створення атмосфери близькості та приємного спілкування під час віддалених лекцій.

Зустрічі із лекторами проходитимуть раз на тиждень, по четвергах, і триватимуть 3 години. Після кожної презентації передбачено час на обговорення та відповіді на запитання слухачів.

Лекторій покликаний об'єднати керівників напрямків, менеджерів з продажу, продавців-консультантів компаній, що працюють із продукцією DAW в Україні та стати для них джерелом консультацій щодо матеріалів та принципів роботи компанії.

Ознайомитися із темами лекторію можна за посиланням.