Caparol отримав премію за екологічні рішення!

На найбільшій виставці BAU 2017, яка проходила в Мюнхені, натуральний теплоізоляційний матеріал на основі рослинних волокон  Capatect Natur+ від Caparol була удостоєна премії BAKA Preis - 2017

Capatect Natur+ пропонує екологічну альтернативу стандартним продуктам. В цьому переконалося  журі виставки: разом з системою Capatect-System Natur+ група компаній DAW SE за участю брендів Synthesa і Caparol розробили продукт, який значно підвищує ефективність використання ресурсів і екологічний баланс в теплоізоляції і в будівництві.«Ми застосовуємо рослинну сировину для теплоізоляції і вважаємо це новаторським підходом», – розповів член Ради директорів DAW SE, директор з наукових розробок і розвитку, Доктор Крістоф Ханер, – «Присудження премії BAKA Preis доводить, що з такою оцінкою ми на правильному шляху».

Для теплоізоляційного матеріалу з натурального волокна  від Caparol отримана нагорода стала далеко не першою. Система Capatect Natur+ удостоєна таких нагород, як GreenTec, Iconic Awards, отримала премію за інновації, архітектурну та будівельну діяльність галузевого журналу AIT і нагороду Detail-Produktpreis.