Stucco Decor DI PERLA — 10 років довіри

Креативне та оригінальне оформлення житлового або комерційного простору — справа важлива і непроста. Адже вибір матеріалів неймовірно широкий, майже щодня виникають нові види, а кожен спеціаліст бажає, щоб створені ним поверхні залишалися незмінними у зовнішньому вигляді довгі роки. У гонитві за індивідуальністю важливо не забувати й про про функціональність і обиратиматеріали, що довели свою надійність на практиці.

Сьогодні всі ми прагнемо перебувати в стильних та екологічних приміщеннях, зручних у використанні. Саме такі проєкти дизайнери та майстри втілюють за допомогою Stucco Decor DI PERLA вже протягом 10 років. Завдяки своїй ефективності, відмінним якісним характеристикам та простоті у застосуванні, Stucco Decor DI PERLA заслужила безумовну довіру професіоналів та стала називним ім’ям для професіоналів у світі декору.

Можна сказати, що Stucco Decor DI PERLA стала одним із перших продуктів, які відкрили для України технологію декоративних матеріалів. Вже 10 років декоративна маса прикрашає стіни приміщень у різних містах нашої країни. Її індивідуальний характерний ефект — блискуче оксамитове мерехтіння поверхні. Майстри з усієї країни надалі обирають цей матеріал за впевненість у якісному результаті.

Поверхні, оздоблені Stucco Decor DI PERLA, часто зустрічаються в готелях і ресторанах. Благородний блиск є чудовим інструментом, щоб підтримати атмосферу вишуканості, елітарності або таємничності. Незважаючи на візуальний ефект тендітного оксамиту, отримана поверхня є дуже стійкою до навантажень. Матеріал використовують для оформлення клінік та інших приміщень із великим потоком людей, а також застосовують у під’їздах. Така поверхня не боїться дотиків взуття, верхнього одягу, або креативних малюків із олівцями. Її легко мити, а локальні пошкодження відновлюються просто та економно.

Багаторічна лояльність користувачів завжди стимулювала технологів Caparol до розширення декоративних технік Stucco Decor DI PERLA за рахунок комбінації з іншими матеріалами. Наприклад, новим трендом стало оригінальне поєднання шпаклювальної маси із Capadecor Diamonds Silber та Capadecor Diamonds Gold. З ними оксамитові покриття набувають таємничого сяяння та глибини.

10 років досвіду, безліч реалізованих об’єктів, безпека та індивідуальність для кожного. Неповторні поверхні із флагманом ринку декору Stucco Decor DI PERLA роблять приміщення стильним та актуальним в умовах будь-якого освітлення. І який би стиль оформлення ви не обрали — лофт чи мінімалізм, класика чи скандинавський стиль, попарт або індастріал — оксамит завжди знайде для себе доречне місце.