Muresko Premium стає MURESKO!

Класичному продукту Muresko Premium від Caparol виповнилося 60 років!

На честь 60-річчя, мінеральна фасадна фарба отримала нову упаковку та оновлення рецептури із стійкими до ультрафіолетового випромінювання червоними та жовтими пігментами. Це забезпечує ще вищу стабільність безлічі колірних відтінків фарби на відкритому повітрі. Також відтепер назва продукту звучить більш лаконічно: MURESKO.

З 1959 року Muresko Premium захоплює та вражає своїми унікальними фізико-хімічними властивостями та допомагає втілювати найсміливіші колірні рішення. Усі потреби будь-якого фасаду можна задовольнити лише цим єдиним продуктом. Емульсія силіконової смоли та дисперсія чистого акрилату – це гарантія надзвичайно високого захисту від дощу у поєднанні з високою паропроникністю. Достатня дифузія вуглекислого газу, захист від грибку, можливість нанесення на старі фасади, вплив на структуру поверхні, а також унікальна колірна палітра – це все MURESKO. І довгий шлях її застосування у десятка х країн світу довів бездоганну якість та функціональність фарби на мільйонах фасадів.

Свого часу матеріал став першим продуктом Caparol, який можна було тонувати на автоматичних машинах в системі ColorExpress. Сьогодні, після 60 років успіху, MURESKO має найширший колірний діапазон серед усіх фасадних продуктів, що будь-коли виходили на ринок: усі відтінки CaparolColor і Caparol 3D-System, а також понад 30 000 відтінків інших колірних колекцій.

Головні особливості фарби:

  • Висока дифузія та водовідштовхувальні властивості (згідно DIN4108).
  • Найширша колірна палітра.
  • Максимальна стійкість кольорів (навіть жовтих та червоних).
  • Захист від водоростей та грибків.
  • Стійкість до лугу, не омилюється.
  • Екологічність.

За 60 років своєї історії MURESKO стала не просто постійним партнером малярів та дизайнерів. Сьогодні вона є надійним інструментом креативності, що зберігає ваш дім, захищаючи його від впливів навколишнього середовища.

MURESKO – унікальна фасадна фарба з найширшою колірною гамою!