DAW є однією з найстабільніших компаній у Німеччині

Компанія входить до ТОП-3 серед компаній лако-фарбувальної промисловості на отримання нагороди German Sustainability Award (Висока оцінка стратегії стабільності розвитку) – як фіналіст на отримання Німецької нагороди Стабільності розвитку Sustainability Award 2018 в категорії «Компанії середнього розвитку», виробник будівельних фарб DAW SE з міста Південний Гесен Обер-Рамштадт з всесвітньо-відомими брендами, Капарол та Альпіна, перемогли сотні конкурентів та переконали експертне журі. «Як двигун інновацій, DAW демонструє приклад, як стійкість визначає активність компанії, та як широкий вибір екологічних продуктів спонукає клієнтів змінювати свою думку», - це був висновок журі. 

Під патронатом президента Федерації Д-ра Франка Вальтера Штайнмейєра, німецька нагорода Стабільності розвитку вдесяте знайшла творчий підхід для завтрашніх завдань. Найвища продуктивність та новаторство в стабільності розвитку були нагороджені в різних галузях таких як економіка, дослідження, архітектура та спільноти. Представники компаній, спільнот, політичні діячі та дослідники прийняли участь у десятому ювілейному заході. Всесвітньо відомі спікери, серед яких Президент Північного Рейну Вестфалії Армін Лашет, презентував нагороди переможцям. 

"Присутність у ТОП 3 компаній, номінованих на нагороду Стабільності розвитку, - це велика честь для нас як для сімейної компанії, а також це заохочення продовжувати здійснювати позитивні внески в ефективність, охорону навколишнього середовища та для добробуту людей", сказав д-р Ральф Мур'ян, генеральний директор компанії DAW.

"Наш успіх також продемонстрований постійно зростаючим відсотком інноваційних продуктів та використанням відновлювальної сировини", пояснив директор компанії DAW Крістоф Ханнер, що відповідальний за Інновації, Дослідження та Розвиток. Наприклад, з професійними брендами Капарол та Альпіна, брендом для клієнтів мережі DIY, компанія DAW розробила продуктові лінії на ринку фарб, спеціально для забезпечення стійкості.

DAW розглядає охорону клімату як постійне стабільне завдання. Через те, що будівництво та індустрія нерухомості відповідальні за більш ніж одну третю світових викидів CO2, а тому потребують більше дизайну будівель з низькими енерговитратами, ринок теплоізоляції значно зменшився в останні роки. "Тут, ми бачимо значний потенціал протидії цим наслідкам та активно просуваємо теми "Стабільне Будівництво" та "Охорона Клімату", що є новими у сфері стабільної теплоізоляції. Наші зусилля було визнано", коментує Беттіна Кламп-Біккерт, начальник управління стабільності розвитку компанії DAW.

Охорона клімату є також важливим питанням в компанії. Наприклад, виробництво компанії DAW на локаціях в Німеччині 100 відсоткове кліматично-нейтральне та компанія прагне постійного скорочення викидів в рамках своєї Інтегрованої Системи Управління. Поява будівельного контролю, регенерація тепла та постійне використання світлодіодних індикаторів привели до 18-відсотків заощадження енергії впродовж чотирьох років. У соціальному відношенні, компанія DAW підтримує своїх працівників різноманітними способами, надає робочі місця людям з обмеженими можливостями, та нагороджує за заняття живописом своєю власною нагородою.

З моменту свого заснування у 1895 році, DAW - інноваційний постачальник екологічно безпечних продуктів, та послуг, що дуже свідомо відноситься до аспектів здоров'я. Компанія прагне розширити свій внесок в стабільність економічної діяльності, що також є сумісною у майбутньому. Відносно стабільності, компанія DAW SE поставила собі за мету взяти на себе роль попередника в сфері промисловості.