Відкрито ще один партнерський салон Capadecor!

19 грудня у Ковелі відкрився новий салон декоративних матеріалів CapaDecor. Це вже п’ятий партнерський салон мережі за концептом CapaDecor в Україні.

Завітавши до салону, клієнти можуть отримати професійну консультацію щодо оздоблення інтер’єру, різних видів декоративних покриттів, особливостей їх нанесення, а також легко підібрати всі необхідні матеріали для втілення стилістичного задуму. Традиційно, магазин включає шоу-рум, в якому представлені зразки, трендові техніки, актуальні кольори та інформаційні матеріали. Це ідеальний простір,  для тих, хто шукає особливі рішення для облаштування свого дому, дизайнерів, архітекторів, аплікаторів, виконробів та керівників будівельних проектів. Висококваліфікована допомога експертів-консультантів магазину дозволяє ефективно та одразу ж на місці вирішувати питання щодо оформлення приміщень та їх оздоблення.

«Такі партнерські салони, як CapaDecor у м. Ковелі, відкривають нові можливості клієнтам на ринку декоративних покриттів. Інноваційні матеріали, різноманіття рішень для оформлення інтер’єру, високий рівень обслуговування без сумніву сподобаються клієнтам, які цінять якість та індивідуальний підхід» - зазначив комерційний директор дочірнього підприємства «Капарол Україна» Олег Літвінчук.

Відвідайте салон CapaDecor у м. Ковелі за адресою: вул. Я. Мудрого, 46.

*Перший партнерський салон за концепцією  CapaDecor було відкрито у 2017 році в Тернополі, сьогодні магазини мережі також працюють у Києві, Хмельницькому, Сумах, а тепер і у Ковелі.