Інновації в енергозбереженнi: новий утеплювач Capatect Dalmatherm 034

Рівень якості життя, екологічного та безпечного, ми сьогодні можемо обирати самостійно. Стіни будівлі повинні зберігати тепло в умовах низьких температур, а влітку захищати від проникнення спеки. А за рахунок якісної теплоізоляції зовнішніх стін підвищується комфорт і покращується мікроклімат в приміщенні.

Одним з найважливіших компонентів системи теплоізоляції є утеплювач. Спінений полістирол (скорочено EPS) застосовується в усьому світі як ефективний теплоізоляційний матеріал.

Компанія «Капарол Україна» однією з перших впроваджує пінополістироловий утеплювач з комбінованої сировини в системах утеплення на території України - Capatect Dalmatherm 034. Ця теплоізолююча плита є вдосконаленим утеплювачем на базі класичного Styropor (EPS).

Capatect Dalmatherm 034 – матеріал, що складається з тонко-пористих з’єднаних між собою гранул. Усередині гранул є мікропори, між гранулами - порожнечі. Істотною відмінністю інноваційного утеплювача є його склад, в який входить графіт. Він поглинає і відбиває тепловипромінювання і збільшує ефективність теплоізолюючих властивостей мінімум на 20%. 

Теплопровідність Capatect Dalmatherm 034 – не вище 0,034 Вт / (м * К).

Відмінна ефективність нового утеплювача надає істотні переваги для роботи архітекторів, інженерів, будівельників і забудовників, значно зменшуючи теплопровідність будівель. Його використання є економічно виправданою інвестицією в майбутнє, адже воно сприятиме зменшенню споживання енергії, збільшить строк служби системи утеплення, а отже і збереже вартість нерухомості на максимально довгий термін. 

Основні переваги інноваційного утеплювача:

  •        поліпшена теплопровідність: 0,034 Вт / (м • K);
  •        не містить фтор-хлор-вуглеводнів;
  •        висока стійкість до перепаду температур;
  •        низьке водопоглинання;
  •        не схильний до дії грибків та мікроорганізмів;
  •        група горючості Г1 («не підтримує горіння» - виключає утворення крапель розплавлення);
  •        довговічність утеплювача в системі утеплення - більше 80 років!

Системи теплоізоляції Capatect з використанням утеплювача Capatect Dalmatherm 034 - запорука комфорту і тепла в будинку!

Тепло.Красиво.Надійно.