Верещагін Віталій ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА», увійшов в десятку кращих фінансових директорів України.

Кінець року - це час для переосмислення, підведення підсумків. Найчастіше, саме в цей період всі відділи зайняті підготовкою річних звітів і будують плани на наступний рік. Однак, планувати в час змін без знайомого кризисного відчуття стабільності, безпеки і гарантованого достатку -  досить складно. Проте, не дивлячись на хаос, одні компанії процвітають, збільшують оборотний капітал, розвивають бізнес, а інших підхоплює криза, і вони занепадають.

Все сходиться до одного - процвітання України залежить від успіху кожної окремо взятої компанії і талановитого менеджменту.

Незважаючи на економічну кризу, є українські компанії, які підвищують свій прибуток, а як наслідок, і податки до державного бюджету.

14 грудня по «Першому Діловому» нагороджували кращих фінансистів країни за версією Strategic Business Review.

«Восени всі номінанти отримали анкети для заповнення, в яких були відзначені всі досягнення за останні 3 роки. На основі отриманої інформації, члени експертного журі виділили десятку самих гідних претендентів» - Олена Ушакова - головний редактор журналу.

«Номінантів на звання кращих фінансових директорів було більше сотні», - говорить один з членів журі Михайло Колісник.

Оцінювали претендентів завдяки різним економічним показникам компанії. Наприклад, виручка за останні 3 роки і рентабельність власного капіталу. А головна відмінність премії, за словами організаторів, в тому, що вона дійсно відзначає кращих з кращих фінансово-грамотних фахівців.

Фінансовий директор є одним з керівних осіб компанії - він управляє фінансовою системою, грошовими потоками, завідує фінансовою звітністю.

Віталій Верещагін каже, що це не тільки його відзнака, а робота всієї компанії Капарол Україна і звичайно фінансового департаменту. Неможливо було увійти в десятку без ефективної і згуртованої роботи всієї команди Капарол в Україні.