Caparol Ukraine запускає Telegram-бот для майстрів

Своєчасність, легкість та зручність отримання інформації - звичайні потреби сьогоднішнього життя.

Caparol Ukraine піклується про кожного свого клієнта-професіонала, цінує його час, враховує мобільність та оперативність прийняття рішень, тому запускає Telegram-бот для майстрів: малярів, штукатурів, майстрів з оздоблення фасадів та декораторів приміщень.

Одразу зі свого смартфону можна швидко та зручно отримати повний доступ до наступної інформації:

  • Технічна інформація продуктів Caparol: інтер‘єрні фарби, фасадні фарби, ґрунтовки, шпатлівки, штукатурки, декоративні продукти.
  • Системи утеплення Caparol: особливості та переваги кожної системи.
  • Електронні версії колірників
  • Трендові палітри та приклади декоративних рішень.
  • Чат учасників в якому майстри зможуть піднімати актуальні для себе теми, обговорити тонкощі використання продуктів, ставити питання один одному та ділитися цікавими проектами. 
  • Розділ “Безпека та здоров’я”, яка є ключовою в межах комунікації “Дихай на повну!”. Основна увага спрямована на поширення корисної інформації щодо захисту здоров’я, як майстрів так і всіх споживачів, при використанні лакофарбових матеріалів. В боті ви знайдете поради лікарів, як захистити організм від інтоксикації, першу допомогу та можливий вплив накопичувального ефекту на організм,   інформацію про безпечний вміст ЛОС, дотримання стандартів екологічності при тонуванні та стандарти E.L.F.

Також всі учасники будуть додатково отримувати новини галузі та інформацію про безпеку здоров’я.

Сподіваємося, що Caparol-бот стане гарним помічником для якісної та безпечної роботи справжніх професіоналів! 

Приєднуйтесь: https://t.me/Caparol_ukraine_bot