У Києві відкрито преміальну локацію для професіоналів з можливістю тестувати рішення!

Шукаєте локацію, в якій представлено широкий асортимент фасадних та інтер’єрних рішень, в якій зручно зустрітись з клієнтами або партнерами чи просто отримати кваліфіковану пораду? Саме таким є фірмовий салон Caparol Center, що відкрився 22 липня у Києві, за адресою пр-т Перемоги, 53.

Caparol Ukraine, що є частиною міжнародного концерну DAW, запрошує своїх клієнтів та партнерів до найбільшого Caparol Center в Україні, в якому представлено понад 400 зразків фасадних та інтер’єрних рішень - все, щоб допомогти у виборі найкращого рішення для ремонту. Особливо ми пишаємося нашою унікальною зоною тестування, де всі охочі самостійно зможуть спробувати нанесення матеріалів Caparol перед покупкою. Крім того у кожного клієнта є можливість зробити свою роботу комфортною: працюйте у відкритій зоні коворкінгу у зручний час, роздрукуйте ваш проєкт, оберіть правильне рішення за допомогою наших експертів або скориставшись застосунком Spectrum, доступним для завантаження на ваш смартфон.

“Відкриття Caparol Center - це вагома подія для всієї команди, - зазначив Віталій Верещагін, генеральний директор Caparol Ukraine. - Адже саме тут ми як ніде близькі до клієнта і можемо максимально задовольнити його запити і бажання, а також перевершити очікування. Це не просто магазин і навіть не шоу-рум, це локація професіоналів, де кожен бажаючий - дизайнер або архітектор, майстер або виконроб, будь-яка залучена в будівництві або дизайні людина, може знайти для себе ідеальне і унікальне системне рішення з асортименту бренду Caparol”.

Під час офіційного відкриття дизайнери та архітектори, майстри та виконроби — кожен із гостей мав можливість поспілкуватися з колегами та однодумцями, оцінити наш сервіс та й просто приємно провести час, адже з нагоди відкриття ми організували фуршет, розважальну програму та майстер-клас нового декоративного матеріалу CapaDecor Arte Noblissima, який дуже скоро надійде у продаж, в рамках майстер-класу гості також могли власноруч випробувати його нанесення.

Новий салон Caparol Center є взірцем сучасного формату, якому немає аналогів на ринку. Запрошуємо і Вас оцінити бездоганність звичного для Caparol Ukraine комплексу послуг у новому Caparol Center!

Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги, 53.
Тел.: +380 (67) 402 42 30
Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб: 9:00-16:00
Нд: вихідний