Декоративне оздоблення стін з металічним ефектом – Capadecor Metallocryl Interior

Блискучі покриття знову в моді! А це означає, що можна без вагань надавати стінам свого помешкання мерехтливого грайливого шарму. Завдяки техніці «Вабливі дюни» та декоративній інтер'єрній фарбі Metallocryl Interior виникає нове покоління «живих» поверхонь зі створенням ефекту металевого блиску!

Властивості матеріалу Metallocryl Interior:

  • стійкий до стирання.
  • водорозчинний;
  • екологічно чистий і практично без запаху;
  • має металевий ефект;
  • зносостійкий, 1-й клас вологого стирання згідно зі стандартом DIN EN 13300
  • має паропроникну здатнiсть, sd-значення прибл. 0,6 м

Ступінь блиску: блискучий.
Витрата: бл. 100 мл / м2 за один прохід.
Упаковка: 2,5л, 5л, 10л.
Колір: срібний метал (бл. RAL 9006), стандартний колірний відтінок відповідає відтінку Venato 45 MET за колірною колекцією 3D-System PLUS.
Тонування: Тонується машинним способом в системі ColorExpress у велику кількість колірних відтінків. 

За запитом фарба Metallocryl Interior може бути затонована в спеціальні колірні відтінки, наприклад, для корпоративного дизайнерского стилю. Для цього, зокрема, підходить скло-тканина Capaver Logo в якості носія покриття.

Етапи нанесення

Етап 1. Ґрунтування поверхні

Нанести Hafgrund рівномірно валиком на поверхню з витратою 150-200 мл/м2. Для зручності в роботі на великих площах, для більш тривалого часу роботи з фінішним матеріалом, потрібно застосовувати шовковисто-матову фарбу (наприклад Samtex 10 E.L.F.), затоновану в 1/2 кольору фінішного покриття.

Етап 2. Фінішне покриття

Нанести Metallocryl Interior зі скляними кульками 947 Disbon SlideStop (30% від обсягу основного продукту) рівномірно пензлем або макловицею певними рухами на поверхню з витратою близ. 100 мл/мна 1 шар. Також можна додавати кварцовий пісок Disboxid 942, 943 або 944 приблизно 30% від об`єму основного продукту, то витрата буде близько 200-250 гр/м готової маси.

Етап 3. Завершальний

Після ще неповного висихання покриття, розмести поверхню сухим пензлем, щоб прибрати сліди від пензля або макловиці. Для кращої зносостійкості наповнювача в основному продукті, можна застосувати захисний лак.

Відео з нанесення