Capadecor Arte Noblissima - нові враження від Сaparol

Людство давно засвоїло правило: змішування різних складників - це шлях до нового досвіду. Тож запрошуємо вас у подорож за новим естетичним досвідом разом із новинкою - Capadecor Arte Noblissima від Сaparol!

Нова глянцева інтер’єрна фарба з металевими пігментами та додаванням кварцового піску дозволяє створювати неповторні поверхні на які хочеться дивитися безперервно. Куди б не відносили нас думки - шовковисто-глянцева феєрія повертає свідомість у поточний момент. Зухвалі мазки покриття намагаються витягти з пам'яті знайомий досвід, природний та захопливий. Здається, ніби мить захвату, пережитого в дитинстві, проситься назовні, але так і залишається у підсвідомості, під ретельним наглядом дорослого світогляду.

Capadecor Arte Noblissima призначена для створення цікавих декоративних рішень всередині житлових або громадських приміщень. Емульсія має слабкий запах, водну основу, є екологічно чистою та тонується за системою ColorExpress. 

Задля непересічного, стильного та привабливого покриття стін обирайте матеріал Arte Noblissima, під час експлуатації якого очевидними стануть наступні його особливості:

  • Ефектність
    Створення покриття з ефектом рідких кристалів «Метеоритне сяйво».
  • Стійкість
    Сумісність з використанням побутових мийних засобів.

Ми обожнюємо змішувати. Адже цей шлях щоразу приводить технологів Сaparol до інноваційних відкриттів та дарує нашим клієнтам нові враження. Цього разу металеві пігменти та кварцовий пісок збагатили колекцію наших декоративних ефектів неочікуваною пропозицією. Придивіться ближче: а що ви побачите у візерунках Capadecor Arte Noblissima?

Про особливості техніки нанесення Capadecor Arte Noblissima розповідаємо у відео: