Номери
Номери

Стандартний готельний номер — це річ із минулого: майбутнє сповнене варіантів

Що стосується власне готельних номерів, установлені стандарти також поступово відходять. З одного боку, тенденція спрямована на пропозицію дуже маленьких номерів, які слугують лише для того, щоб переночувати, тоді як інші формати приміщень виконують роль спальні та робочої кімнати. Таке різноманіття використання забезпечується за рахунок гнучкості меблювання і зміни плану приміщення. Мають попит нові елементи оснащення, такі як міні-кухні, робочі простори достатнього розміру разом з інфраструктурою або навіть конференц-столами. У майбутньому стандартних номерів не буде, а будуть різні концепції, що їх гість бронюватиме відповідно до своїх потреб на даний конкретний момент. Те саме стосується і додаткових послуг, призначених для підтримки гостя та підвищення профілю готелю.

Відчуйте себе вдома, коли подорожуєте:

Труднощі подорожі згладжуються простим комфортом, адаптованим під персональні потреби. Кімнати мають бути гнучкими, достатньо спеціалізованими, щоб відповідати звичкам гостей, які дедалі частіше приїздять із країн з різною культурою. 

Робота і життя

Мульти - замість монофункціональності: тим, хто працює під час подорожі потрібна інфраструктура, ті, хто запрошені на зустріч очікують престижну і надихаючу атмосферу.

Розслаблення і відчуття спокою

Вiдпочиваючи, гості повинні мати можливість відчувати себе як вдома. Номери готелю повинні показати якісний дизайн на емоційному рівні.

Місце зустрічі в готелі

Запрошуючи друзів, святкуючи і сидячи в мережі: зал готелю відкритий і досить мобільний, щоб стати індивідуальним місцем зустрічі.


Стіни для відчуття невимушеності

Особливу увагу слід приділити місцям, де гість лягає. Щоб готельні номери завжди мали такий вигляд, начебто їх недавно оновлено під конкретного гостя, компанія Caparol пропонує продукти, що легко очищаються і тривалий час зберігають бездоганний зовнішній вигляд. Сюди належать, наприклад, флізелінові покриття, які мають вигляд шпалер, у яких поєднуються висока міцність і привабливі малюнки і які можуть фарбуватися цілком індивідуально із застосуванням високоякісних настінних фарб для одержання практично будь-якого колірного нюансу або репрезентативного глянцевого чи металевого ефекту. Спеціальні двокомпонентні емалі виділяють проблемні зони, такі як двері і дверні рами, на тривалий час, у тому числі при інтенсивному застосуванні. 

Інформація про продукти

Disbopur 458 PU-AquaSiegel

Прозора, водна двокомпонентна поліуретанова смола для матового запечатування твердих і в'язких внутрішніх поліуретанових і епоксидних покриттів. 

PremiumClean

Фарба для нанесення високостійких до очищення покриттів на внутрішні поверхні, що піддаються навантаженням.

PremiumColor

Найвища якість фарбування з особливою насиченістю кольору та стійкістю до витирання.

FantasticFleece

Склошпалери з натурального матеріалу, з великим вибором структурованих кварцем або виконаних спеціальними способами друку, настінних покриттів для високоякісного креативного оздоблення.

Capalac Aqua 2K PU-Lack

Двокомпонентна водно-акрилова поліуретанова емаль для поверхонь будівельних матеріалів, що піддаються впливу високих навантажень, для зовнішніх і внутрішніх робіт.