Міжкімнатний простір
Міжкімнатний простір

У майбутньому не буде зон без дизайну — і тут також комплексний підхід є ключем до успіху

Шикарний вестибюль, шикарні номери — а як щодо зон між ними? Коридори, сходові клітки, перехідні зони або підземні паркування, які ще називають зонами циркуляції, часто випромінюють сумнівний шарм чистої функціональності, виявляються порожніми, монотонними, позбавленими емоцій. Проте вони також впливають на характер готелю, і кожен гість змушений проходити через ці транзитні зони й тому зауважує, чи повністю продумана концепція готелю.

Отже, зони циркуляції мають відповідати дизайнерській концепції готелю, орієнтованій на цільову групу, і завершувати загальну картину. Звісно ж, орієнтування тут також важливе — чим більший готель, тим важливіші елементи, які говорять гостеві, що він рухається в правильному напрямку. В інтересах гостей літнього віку, а також з урахуванням демографічних змін у суспільстві, візуальна доступність повинна бути самою по собі зрозумілою річчю, наприклад — шляхом спрямованого використання різких контрастів.

Різноманітні дизайнерські концепції сприяють доброму самопочуттю й автоматично поліпшують орієнтування. Так звані орієнтири у вигляді спеціальних дизайнерських елементів, дизайну стін і колірних імпульсів додають виділяючі акценти, зауважуються й розпізнаються несвідомо. І навпаки, монотонні коридори викликають емоційне роздратування, через те що дизайнерська концепція, яка грала в інших місцях, виявляється фрагментарною і втрачає справжність. Тільки послідовні рішення передають довіру і дають гостеві відчуття, що його сприймають серйозно.

Орієнтація шляхом точного акцентування. Для гостей старшого віку потрібні більш чіткі контрасти кольорів і яскравості для візуальної орієнтації. Має бути можливість чітко розрізняти стіни і підлоги, кімнатні двері повинні контрастувати з поверхнями стін.

Нове використання забезпечує гнучкість. Нетрадиційна інтерпретація приміщень надихає й підкреслює особливу готельну концепцію. Використання меблів, що приваблюють погляд, і їх незвичайне розташування перетворюють, наприклад, коридори на гнучкі, виняткові вестибюльні зони.

Дизайн, що надихає, створює дивовижні можливості. Поверхні з багатогранним дизайном, що вирізняються колірними акцентами і чудово скоординованими світловими рішеннями, зливаються й утворюють насичені, дивовижні композиції.

Продукти Caparol подовжують термін експлуатації

Гарне враження важливе, але водночас воно завжди під загрозою. Наприклад, якщо гість потрапляє в зони з великим потоком людей, які виглядають занедбаними. Цього можна легко уникнути, якщо використовувати матеріали, що приховують ознаки зношення. Знаючи ці вимоги, Caparol пропонує продукти, які подовжують термін експлуатації, є простими в нанесенні й обслуговуванні. Крім того, продукти Caparol полегшують безшовне нанесення на поверхні при несприятливих умовах освітлення (при боковому освітленні), поліпшують умови освітлення або створюють враження нещодавної зміни дизайну навіть у дуже часто відвідуваних зонах.

CapaSilan

Оптимізоване покриття для зон з надзвичайно несприятливими умовами освітлення (ковзне освітлення).

  • Стійка до стирання, мінеральна матова поверхня
  • Мінімальні емісії, без розчинників
  • Відмінні технологічні властивості
  • Оптимальна ремонтопридатність
  • Не містить речовин, що можуть призвести до появи темних плям на поверхні

Disbopur 458 PU -AquaSiegel

Міцний додатковий захист для покриттів з високим навантаженням.

  • Матове прозоре поліуретанове ущільнення
  • Підвищує стійкість покриттів до дряпання
  • Не містить забруднюючих речовин за результатами аналізу TÜV
  • Збільшеня інтервалів відновлення