Лоббі
Лоббі

Прибуття, реєстрація і відчуття невимушеності: Пульс готелю б'ється у вестибюлі

Вестибюль — це серце готелю, перша точка контакту з гостями, що виконує центральне функціональне і репрезентативне завдання.

Обстановка у вестибюлі орієнтованана очікування цільової групи і створює атмосферу приємну й таку, що водночас надихає і сама по собі запрошує людей затриматися. Оформлення ж орієнтує гостей, які прибувають, візуалізує ідентичність готелю та слугує сценою різного призначення. Сьогодні вестибюль відіграє роль рецепції та інформаційного пункту, зоною для спілкування, зустрічей і роботи. Тут пропонують свої послуги кафе, бар та ресторан, чергуються тихі й пожвавлені зони. Нарешті, вестибюль — це місце для різних заходів.

Поза сумнівом, сьогоднішній вестибюль надзвичайно багатофункціональний і характеризується просторовою гнучкістю. Відкриті поверхові простори забезпечують ідеальні умови для цього — вестибюль може постійно трансформуватися і швидко адаптуватися до мінливих вимог.

Адаптація дизайну інтер'єру вестибюля до цільових груп, стилів та функціонального призначення — це зовсім особливе завдання: кольори, матеріали, світло і поверхні формують величезний репертуар для народження привабливих, неповторних і водночас екстравагантних просторових вражень.

1. Сервіс

Рецепція залишиться і в майбутньому, але її функції серйозно зміняться.

Вже сьогодні рецепція не є обов'язковою для реєстрації. Онлайн-ресурси в мережі Інтернет забезпечують прямий доступ до готельного номера без тривалого очікування в черзі до прийомної стійки. Ці зміни триватимуть і швидко підхоплюватимуться, зокрема, орієнтованими на сучасні технології цільовими групами.

Отже, рецепція перетворюється на центральне місце контакту з усіх питань. Працівники перебирають на себе роль консьєржів, в індивідуальному порядку обслуговують гостей, допомагають з усіх питань і, звісно ж, знають уподобання постійних клієнтів. Якщо сказати коротко: обслуговування відходить від стандартів у бік персоналізованих послуг.  Дизайн рецепції підхоплює ці зміни і створює відкриту, зрозумілу обстановку.

 Інтер'єрні фарби зберігають свіжий вигляд

Різні зони обслуговування готелю поєднує одне: їх часто відвідують гості і персонал. Для поверхонь стін, зокрема, це означає сильну схильність до зношування. Знаючи це, компанія Caparol розробила серію настінних фарб, адаптованих під особливі потреби готелів. Вони стійкі до забруднень, міцні, легко чистяться та мають висококласний вигляд. Завдяки цим властивостям можна значно збільшити інтервал відновлення, що справляє позитивний ефект на експлуатаційні витрати і сприйняття готелю гостями.

PremiumClean

Матове покриття для внутрішніх робіт без вмісту розчинників – для зон у світлих тонах з високим навантаженням.

PremiumColor

Матове покриття для внутрішніх робіт без вмісту розчинників – для зон у насичених тонах з високим навантаженням.

2. Робота

Сьогодні робота виконується незалежно від місця — однак для неї все ж таки потрібен простір.

Робота і дозвілля все більше змішуються. Робота більше не виконується класично за робочим столом та у фіксований час. Завдяки сучасним інформаційним технологіям робити її можна майже скрізь — у тому числі в готелі.

Отже, дедалі більший попит мають придатні робочі місця, які можна використовувати без ускладнень і відповідно до індивідуальних вимог, наприклад — у вигляді кімнат для зустрічей або офісних блоків з тихими зонами. Безпосередньо тут на гостей очікують нетрадиційні меблі та концепції оформлення приміщення, наприклад — елементи вітальні, високі столи, подіуми або привабливі подушки для сидіння. Щодо цього готель відіграє важливу посередницьку роль між працюючими мандрівниками і їхніми місцевими контактними особами.

Концентрація потребує особливої акустики

У зонах відкритого планування, призначених для роботи, акустика приміщення відіграє центральну роль. Для проведення зустрічей, збереження конфіденційності розмов і можливості сконцентруватися необхідня гарна звукоїзоляція. Компанія Caparol активно діє в галузі акустичної оптимізації з різними системами продукції — у тому числі з акустичними елементами, адже їх можна також згодом установити на стінах і стелях для підвищення якості приміщення в цілому або ж вибірково оновити певні зони. Акустичні елементи, які можна індивідуалізувати за допомогою кольору чи фотореалістичного друку, гармонійно вплітаються в інтер'єр.

Елементи CapaCoustic Melapor

Акустичні мінеральні елементи з високою здатністю до звукопоглинання, не накопичують статичного заряду, не притягують пил.

CapaCoustic Picture

Акустичні панелі, що друкуються під замовлення з будь-яким мотивом, для поліпшення акустики приміщень.

3. Заходи

Вестибюль є універсальним місцем проведення різноманітних заходів із самого ранку і до вечора.

Лобі перестає бути лише приміщенням для буфета зі сніданками та напоями – воно стає універсальним та гнучким приміщенням. Традиційна окрема кімната віджила своє, свята та корпоративи знову проводять відкрито.

Гастрономічні концепції також стають більш гнучкими та різноманітними, і розраховані на коротший термін служби. Швидка зміна вподобань та очікувань змушує частіше міняти дизайн і додавати нові сенсорні стимули — за допомогою кольорів, поверхонь, матеріалів. З огляду на те, що гості віддають перевагу кулінарній розмаїтості, доцільною стає співпраця з кав’ярнями і ресторанами, а також включення інших гастрономічних і культурних пропозицій.

Підлоги, які завжди у відмінній формі

Трансформація вестибюля готелю в приміщення для універсального використання змінює вимоги до концепцій простору, оздоблення та матеріалів. Швидка зміна режимів використання вимагає застосування надзвичайно зносостійких матеріалів. Сюди належить покриття для підлог Disbon, які сестринська компанія Caparol з 1954 року пропонує як покриття, що швидко чистяться, витримують високі навантаження та забезпечують привабливі можливості оформлення. Практично для будь-якої потреби є відповідне покриття, у тому числі такі, які можуть додатково знизити шум, що виникає при ходьбі.

Система Disbon ArteFloor з фінішним шаром Disboxid 422 E.MI. ClearCoat

Довговічне декоративне покриття для підлог у престижних інтер'єрах

Disbon 385 PU-PremiumSchicht

Еластичне поліуретанове покриття для підлог з високим навантаженням та з властивостями поглинання шуму, що виникає при ходьбі.

4. Ритейл

Готель стає постачальником чогось особливого, у тому числі на рівні продукції — послуга, що є водночас джерелом доходу та пригодою.

Це не стосується сувенірів чи предметів повсякденного використання, йдеться про високоякісні та унікальні нішеві продукти. У готельних магазинах пропонуються тільки трендові продукти, які відповідають концепції, і про які зазвичай знають тільки інсайдери.

Роздрібна стратегія, орієнтована на розслаблених гостей з широкими поглядами за принципом цільової групи, пов’язує готель, наприклад, з регіональними виробниками, інсайдерськими брендами або ексклюзивними виробниками. Об'єкти роздрібної торгівлі і готель зливаються у нову, симбіотичну організацію — в тому числі через те, що дизайн об'єктів роздрібної торгівлі, орієнтований на нові тенденції, надає дизайнерських імпульсів усьому готелю.

Чарівність ідеальних стін

Концепції роздрібної торгівлі так само трендові, як і пропонований ними товар і враження від використання простору. Тому зухвалі поверхні посідають тут ключове місце — важливі інновації,  індивідуальність та емоційність. За багато років компанія Caparol разом з безліччю креативних  дизайнерів і кваліфікованих працівників розробила поверхні, що впливають на почуття, відповідають поточному естетичному рівню, можуть бути легко реалізовані на об'єкті і  до наступного відновлення роздрібної зони залишаються в найкращій формі. Спектр поверхонь змінюється від золотого блиску до поверхонь із шармом натуральної патини.

AntikLasur «Rost»

Оформлення у вигляді штучно створеної іржі. Попри те, що спочатку вона сприймалася негативно, бо є результатом корозії, іржаві поверхні мають власну естетику. Найкращі умови для збереження «зношеної» елегантності на стінах.

Експериментальний метод роботи шпателем

У золота багато граней! Від яскравого полірування до помірному блиску — гра з різними кольорами основи створює різноманітні прояви золотого забарвлення. Золото дає змогу створити ефектні поверхні — від штучного зістареного зачерненого золота до вібруючого червоного золота, від виразного нанесення шпателем до ледь помітних плавних переходів.