Різноманітність
в усьому
Різноманітність
в усьому

Різноманітність в усьому

Мультикультурний, соціально орієнтований, космополітичний і різний: готель magdas у Відні.

Magdas Hotel — це не звичайний хостел, а соціальний бізнес, побудований на поєднанні економічних і соціальних аспектів. І в ньому є щось абсолютно особливе: у готелі magdas працюють люди 14 національностей, у тому числі багато біженців, які одержали тут шанс на нове життя. Вони надають готелю справжнього шарму своїми здібностями, талантами, мовами і культурами. Ця модель інтеграції стала основою для підтриманої віденськими архітекторами концепції «Усе буде добре». Для Caparol цієї причини було достатньо, аби підтримати цей амбіційний проект не тільки відповідними матеріалами, а й ноу-хау та консультуванням. Ми поговорили з директором готелю magdas Габріелою Зоннлайтнер про ідеї, досвід і порушені проблеми.

Готель magdas відкрився на початку 2015 року — чи були з того часу сюрпризи?

Що нас найбільше здивувало — це строката суміш гостей. Наша концепція меблювання ґрунтується на подарованих меблях, вторинному використанні та вона спрямована на молоду цільову групу. Насправді в нас постояльці всіх вікових категорій — родини, бізнесмени, що подорожують, люди похилого віку. Ми ставили собі запитання: що пов'язує цих людей? Це може бути тільки наш девіз «Залишайся відкритим всьому новому!», новим ідеям, новому оточенню та досвіду. Тому ми раді позитивним показникам заповнюваності й позитивним відгукам — і продовжуємо вчитися багатьом речам.

Чи впливає загальна ситуація з біженцями на вашу концепцію?

Звісно ж, вона значно підсилила увагу до нашої концепції. Сьогодні ми — це «найкраща практика для інтеграції». На жаль, люди, які приїздять до Європи, здебільшого вважаються проблемою. Аби змінити це, нам потрібно розвивати нові комунікаційні структури та канали прийому на роботу, адже це — єдиний спосіб, завдяки якому роботодавці мають змогу зв'язатися з потрібними працівниками. Наявні можливості неефективні, тут відіграє свою роль економіка, і зробити вона може багато чого. Визнання цього факту дало нам імпульс у розвитку нашого готельного проекту.

Який внесок можуть зробити компанії?

Серед біженців є цінні робочі кадри, які потрібні тут, однак слід розробляти концепції для досягнення розуміння та комунікації. Ми, наприклад, розробили спеціальну концепцію підготовки і раз на місяць запрошуємо на соціальний обід, на якому корінні жителі Відня та нові його мешканці можуть у природній атмосфері зустрітись і поговорити один з одним.

Як вам вдалося вирішити проблеми цього амбіційного проекту?

Протягом усього процесу перетворення і тепер під час експлуатації готелю нашим девізом було й залишається — «Перетворити все на перевагу». Цей підхід дуже допомагає. Крім того, потрібно знайти правильний баланс між точним плануванням і спонтанністю.

Припустимо, ви маєте одне бажання...

Я сказала б: copy & paste! (копіюй і вставляй!) Роби те, що зробили ми!

Веб-сайт magdas Hotel

Здоровий клімат у приміщенні

Ті, хто акцентує увагу на здоровому кліматі всередині приміщення у своєму власному будинку, очікують такої самої якості і під час подорожей. Тому в асортимент продукції Caparol включено настінні фарби з мінімізованими емісіями, що не виділяють шкідливих речовин у повітря приміщення. Це — добра новина не тільки для алергіків. Спеціальні покриття запобігають потраплянню в гостьові кімнати  електромагнітного випромінювання, так званого електричного смогу. Також Caparol думає про раціональне використання ресурсів на етапі розробки, акцентує увагу на поновлюваних джерелах енергії та заощаджує обмежені ресурси Землі.

Caparol Sensitiv

Екологічно чиста фарба для приміщень і зон для чутливих людей.

 • Не містить консервантів та розчинників
 • Формула без алергенів, контролюється органом сертифікації TÜV
 • Тьмяна матова поверхня
 • Не містить речовин, здатних призвести до появи темних плям на поверхні
 • Запатентована рецептура

Caparol ElectroShield

Ґрунтівне покриття для зниження електричного смогу всередині приміщень.

 • Блокує 99,5% низько- і високочастотних електромагнітних полів
 • Мінімальні емісії та відсутність розчинників

IndekoGeo

Фарба для внутрішніх робіт із тьмяною матовою поверхнею, що заощаджує ресурси.

 • В'яжуча речовина виготовлена з відновлюваних ресурсів
 • Мінімальні емісії та відсутність розчинників
 • Не містить речовин, здатних призвести до появи темних плям наповерхні
 • Легко відновлюється