Преміальна 100% акрилова водно-дисперсійна фарба, яка забезпечує захист від патогенних мікроорганізмів та допомагає створювати класичні та сучасні дизайнерські інтер’єри на будь-який смак.

 

Фарба Caparol Capacare Protect розроблена з використанням унікальної технології SILVERbac яка ефективно перешкоджає розвитку патогенних мікроорганізмів на поверхнях та запобігає поширенню інфекційних хвороб.

 

Технологія SILVERbac

Спеціальна технологія SILVERbac володіє антибактеріальними властивостивостями, які дозволяють запобігати розмноженню патогенних мікроорганізмів на пофарбованих поверхнях протягом усього часу експлуатації покриття. В рецептурі продукту використовується природне, чисте, біосумісне та нетоксичне активоване срібло. Яке пригнічує розмноження патогенних мікроорганізмів та руйнує мембрану, що призводить до їх знищення.

 

* Технологія SILVERbac акредитована та сертифікована Міжнародною анти-мікробною радою (США).

Як працює Caparol CapaCare Protect

Фарба починає діяти при безпосередньому контакті з мікроорганізмами, зупиняючи їх розвиток та розмноження на пофарбованій поверхні. Іони срібла руйнують мембрану патогенних мікроорганізмів, що призводить до їх знищення.

Caparol CapaCare Protect забезпечує довготривалий захист проти таких патогенних мікроорганізмівПротимікробна активність продукту підтверджена Дослідницько-випробувальним токсикологічним центром ДП "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України" (атестат акредитації: від 03.09.2019 р. № 20375) протокол досліджень №3/28-А-419-21/725/460 від 11 травня 2021 року.

Системний підхід для довготривалого захисту

Для забезпечення довготривалого захисту та максимального строку експлуатації поверхонь
застосовується наступна система продуктів:

Властивості Caparol CapaCare Protect:

 • Виражена протимікробна дія завдяки використанню технології SILVERbac
 • Мінімальний вміст ЛОС та відсутність запаху
 • Без важких металів, формальдегідів та алкіл- фенол-етоксилату
 • Стійка до водних дезінфікуючих засобів та побутових мийних засобів

Характеристики Caparol CapaCare Protect:

 • Стійкість до вологого стирання: Клас 1 згідно з DIN EN 13 300, що відповідає "Стійка до стирання" згідно з DIN 53 778
 • Покривна здатність: Клас 2 згідно з DIN EN 13 300 при витраті від 10 м2 або 100 мл/м2, що відповідає Коефіцієнту контрастності 98,6% відповідно до ASTM D 1308
 • Стійкість до дезінфікуючих мийних засобів: Стійка відповідно до ASTM D 1308
 • Вміст ЛОС: <1 г/л
 • Ступені глянцю: Матовий та шовковисто-матовий
 • Тонування: База 1 та База 3
 • Щільність: Прибл. 1,45 г/см3

Як створити ефективну систему покриттів з довготривалим захистом?

 1. Для якісної підготовки основи необхідно застосовувати ґрунт Caparol OptiSilan Tiefgrund. Цей гідрофобний ґрунт глибокого проникнення на основі Polisiloxan-Hydrosol ефективно закріпить основу та захистить її від впливу вологи.
 2. Проміжний шар необхідно нанести міксом продуктів Caparol Haftgrund EG + Caparol OptiSilan Tiefgrund (у співвідношенні 70/30). Такий мікс посилить гідрофобізацію вже підготовленої основи, забезпечить додатковий рівень жорсткості системи, подовжить відкрити час роботи при фарбуванні фінішного шару та гарантуватиме необхідний рівень адгезії.
 3. Caparol CapaCare Protect наносити без розбавлення не менше ніж у 2 шари чітко дотримуючись рекомендацій по нанесенню та висиханню зазначеним в ТІ до цього продукту.

Продукт

Caparol CapaCare Protect

інноваційна високоякісна 100% акрилова водно-дисперсійна фарба з технологією SILVERbac для протимікробного захисту поверхонь. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Огляд продукту

CapaCare Protect

Брошура "CapaCare Protect. Захист від патогенних мікроорганізмів"Завантажити (pdf, 1.56 MB)