Кар'єра в Caparol

Компанія «Капарол Україна» постійно розвивається. Нам постійно потрібні висококваліфіковані спеціалісти у різних областях зі знанням німецької /англійської мови.

Компанія пропонує високооплачувану роботу і один з кращих компенсаційних пакетів на ринку праці України. Ми зацікавлені в тому, щоб у нас працювали найкращі спеціалісти. Приєднуючись до дружнього колективу «Капарол Україна», Ви отримуєте реальний шанс професійного розвитку та кар'єрного зростання. Ви будете працювати в унікальній, динамічній компанії, де створені хороші умови для розвитку Вашої кар'єри в тому напрямку, який Ви оберете.

Кожен професіонал бажає працювати у гідного роботодавця. Кожен потребує поваги, визнання та перспектив розвитку кар'єри. Щоб дізнатися про особливості роботи в тій чи іншій компанії, краще за все запитати у її реальних працівників. У цій статті про свій досвід роботи в Caparol Ukraine розповідають три експерти у своїй справі: провідний фахівець з територіальних продажів Мирослав Грима, фахівець з об’єктного продажу Павло Малишко та менеджер по роботі з торговельними мережами Роман Щіров.

Дізнайся все про атмосферу, корпоративну культуру та принципи роботи у Caparol Ukraine з “перших рук”!