Нова відзнака проєкту “Дихай на повну” - ще один крок до екотрансформації українського суспільства

Гарним подарунком до Нового року для Caparol Ukraine стала відзнака медіапроєкту “Екотрансформація” за проєкт “Дихай на повну”.

Організатори премії відзначили вагомий внесок Caparol Ukraine в екотрансформацію держави, бізнесу та суспільства, присудивши компанії звання “Стейкхолдера зелених змін 2021 року”.

Проєкт “Дихай на повну” уособлює фундаментальні цінності нашої компанії. Безпека та здоров'я споживачів завжди були основою інновацій та розробок концерну DAW SE. Ми виробляємо безпечні для майстрів та мешканців фарби з 1985 року, а з 2019 - як член Глобального Договору ООН в Україні - офіційно будуємо свої бізнес-процеси на принципах сталого розвитку, - розповідає генеральний директор Caparol Ukraine Віталій Верещагін. - У своїй роботі, ми формуємо сталу мережу постачання, застосовуємо інновації заради збереження ресурсів, виробляємо екологічно безпечну продукцію і доносимо глобальні цінності до партнерів та клієнтів.

Наша компанія вважає своїм обов'язком підвищення рівня обізнаності щодо Цілей Сталого Розвитку серед бізнес-сектору. Адже, дотримуючись них, підприємства не просто змінюють рівень корпоративної соціальної відповідальності у своїй країні, але й сприяють спільному досягненню ЦСР ООН в усьому світі”.

Щороку ініціатива “Екотрансформація” відзначає компанії та кейси, які втілюють принципи сталого розвитку та наближують Україну до створення екологічного комфорту для прийдешніх поколінь. Проєкт “Дихай на повну” став одним з найкращих та найбільш вагомих прикладів роботи соціально відповідального бізнесу в Україні.