Екологічні будматеріали – тренд і необхідність XXI століття

З кожним роком у будівництві та під час ремонту все більше уваги приділяється екологічним матеріалам. Тренд 21-го сторіччя – піклування про здоров'я. І це стосується не тільки їжі, спорта та одягу. Здоровий спосіб життя – це також безпечне для здоров'я житло.

Жертвувати своїм здоров'ям більше не треба: як тим, хто постійно знаходиться у приміщенні, так и тим, хто працює у будівельній сфері. На ринку України є безпечні матеріали для високого рівня життя.

Компанія Caparol вже більше 30 років піклується про здоров'я людей, ще в 1985 році запатентувавши новий стандарт екологічності інтер'єрних матеріалів для стін E.L.F. і зробивши революцію в світі інтер'єрних фарб. У 2016 році був презентований вдосконалений стандарт E.L.F. plus.

 

 Олексій Ничипорук, директор із маркетингу компанії "Капарол Україна", розповідає про екологічні стандарти.

— Що для компанії Caparol означає якість?

— Якість від Caparol — це впевненість у тому, що майбутній результат відповідатиме сподіванням. Це насамперед турбота про інвестора, який прийняв рішення купити продукцію від Caparol. Це найвищі стандарти безпеки для здоров’я, зручність нанесення і практичність у використанні. Це економічно обґрунтована ціна рішення, естетичність в оформленні та персональна історія кожного.

— Які види фарб більш екологічні та безпечні для здоров’я, а які менш?

— Під час вибору рішень для оздоблення інтер’єру звертайте увагу передусім на вміст ЛОС (летких органічних сполук) у продуктах (фарбах, ґрунтовках, штукатурках). Абсолютно нешкідливим вмістом ЛОС вважається 0,7 г/кг, про що свідчить знак E.L.F. (Emissionsminimiert Losemittelfrei — вільна від емісій та з мінімізованим вмістом розчинників) на етикетці. Для стелі ідеально підійде Indeko-plus E.L.F., Capasilan E.L.F., для стін — Samtex 3 E.L.F., Samtex 7 E.L.F., Samtex 20 E.L.F.

Як один із законодавців стандартів якості, компанія розуміє свою відповідальність і бере на себе певні зобов’язання перед суспільством — виготовляти функціональні та екологічно безпечні продукти для високого рівня життя.