Спортивно-стрілковий комплекс «ТИР Ствол»

Дизайн двох холів тиру виконаний у сірих відтінках з акцентами насиченого бордового та цитрусового кольору. В інтер’єрі переважають прямі лінії, а спеціально створені декоративні елементи розділяють простір на зони та підкреслюють функціональне призначення будівлі. Поєднання різноманітних текстур, кольорові акценти та декоративні елементи - сукупність прийомів, що передають динамічність і енергію спортивної стрільби.

Аудиторія та робочі кабінети виконані в лаконічному стилі, застосовуються білий та різні відтінки сірих кольорів для можливості сфокусуватися на робочому процесі та генеруванні ідей. Кабінет директора відрізняється поєднанням світлого дерева з лазурною блакитною та білою фарбами.

Клубна кімната для відпочинку має елементи неоанглійського стилю, а сучасність та оригінальність інтер’єр набуває завдяки насиченому темно-синьому кольору.

Дизайн
Кліментьєва Анастасія Олегівна

Продукти

<link produkti farbi inter-jerni-farbi inter-jerni-tonkosharovi-farbi samtex-3-elf>Samtex 3, <link produkti farbi inter-jerni-farbi inter-jerni-farbi-zagalnogo-priznachennja malerit-elf>Malerit, <link produkti farbi fasadni-farbi fasadni-dispersiini-farbi amphibolin>Amphibolin, <link produkti dekorativni-pokrittja strukturni-pokrittja marmorino-romantico> Marmorino Romantico.