Стійка емаль Capalac Aqua 2K PU-Lack пройшла екстремальні випробування Race Nation

Деякі поверхні вимагають особливого покриття, витривалого та надміцного, здатного витримати набагато більше, ніж можуть забезпечити звичайні матеріали, наприклад понад 2000 нещадних випробувань Гонки Націй. Для таких запитів Caparol має однозначну відповідь: Capalac Aqua 2K PU-Lack.

Дерев’яні та металічні поверхні, вкриті двокомпонентною емаллю Capalac Aqua 2K PU-Lack готові для екстремальних випробувань і при цьому мають гарний вигляд. Емаль легко наноситься і швидко висихає, не має запаху, добре протистоїть подряпинам та тертю. Рекомендації по догляду за поверхнею елементарні: просте миття легко відновлює красу та привабливість. Двокомпонентна, водно-акрилова поліуретанова емаль підійде як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Базовий колір є білим, а система ColorExpress допоможе надати йому будь-якого бажаного відтінку.

Поверхні, стійкі до хімічних і механічних навантажень, зазвичай необхідні у громадських будівлях, таких як дитячі садки, школи, лікарні, заклади громадського харчування, склади і виробничі приміщення.

За підвищену витривалість саме цей матеріал було обрано для покриття п’ятиметрової рампи на цьогорічному змаганні Race Nation. Остання перешкода перед фінішною стрічкою витримала натиск двох тисяч спортсменів, які пройшли через виснажливі навантаження. Брудні та втомлені, місцями травмовані, але сповнені рішучості завершити Гонку, учасники забезпечили Capalac Aqua 2K PU-Lack найкращу перевірку на стійкість та відновлення. Поверхня рампи зіткнулася з наслідками усіх попередніх завдань: стрибками у воду, повзанням по багнюці, бігом з мішками з піском на плечах та іншими. Проте звичайного миття було достатньо для того, щоб її поверхня знову стала білою та гладкою.

Емаль Capalac Aqua 2K PU-Lack також заслуговує на медаль Race Nation, адже вона успішно пройшла усі випробування, довівши, що готова для максимальних навантажень та швидкого відновлення.