Конкурс "Майстер року 2019": доведіть, що Ви - профі, і отримайте сертифікат на 50 000 грн!

Справжні професіонали повинні не тільки якісно виконувати роботу, а й знати тонкощі лако-фарбових матеріалів, від яких залежить вибір продукту, поєднання матеріалів, їх точна кількість, а головне - безпека здоров’я як самого майстра, так і оточуючих.

Caparol Ukraine запускає конкурс на знання базової інформації про ЛФМ для того, щоб відмітити кращих майстрів почесним званням Майстер року та нагородити одного з них сертифікатом на свою екологічно чисту продукцію на суму 50000 грн*. Також майстри зможуть отримати професійний одяг від Caparol, в якому надійно та зручно працювати (одну з 10 футболок та один з 5 комбінезонів).

Всього 3 етапи конкурсних запитань з теорії лакофарбових матеріалів, практики та безпеки здоров’я. Для участі у розіграші Вам потрібно набрати від 240 балів за 3 єтапи конкурсу.

Переможці конкурсу визначаться 3 грудня 2019 року випадковим чином серед всіх учасників, які отримають не менше 240 балів.

Для підготовки до конкурсу додатково розміщені уроки по темам, проглянувши які, Ви збільшите свої шанси на вдале проходження конкурсу.

Приєднуйтесь і доведіть, що Ви - профі!

 

*Під заохоченням «Сертифікат» мається на увазі сертифікат номіналом 50 000,00 грн. на отримання знижки на суму не більше 50 000,00 грн. на продукцію ТМ «Caparol» з актуальних прайсів в регіональних торгових точках «Caparol Center» в Україні.