«Простота. Різноманітність» – девіз цього сезону!

Представляємо нові трендові відтінки Caparol та їх варіації для багатьох, іноді дуже різних, прикладних застосувань – універсальність у своїй найкрасивішій формі. Велика кількість варіацій також є ключовим словом для нашого трендового об'єкта – Танграми: Кілька простих елементів, пошук нових комбінацій знову і знову, таким чином, створюючи безліч дуже різних результатів – з цієї різноманітністю Танграма супроводжує нас у світ кольорів.

Але перш за все: Завіса піднімається для нашого кольору 2020 року!

Трендовий колір Caparol цього року — Carbon Black Nerone 5

Танграма – це стара китайська головоломка, що оточена безліччю легенд. За однією з них чернець був відправлений у світ із завданням відобразити його красу на дошці. Але його дошка розбилася на сім частин, що вже не можна було з'єднати в квадрат. Він намагався протягом кількох днів і створив нескінченну кількість шаблонів і картин. Зрештою, він зрозумів, що краса і різноманітність світу можуть бути відображені не в одному образі, а в різноманітті окремих частин та в їх багатогранній взаємодії.

Така ж різноманітність можливостей також представлена в трьох палітрах відтінків: Можна створювати незліченні варіанти з кількома обраними відтінками, просто переставляючи їх, змінюючи їх комбінацію та інтенсивність. Незалежно від того, якому відтінку ви віддаєте перевагу у вашому просторі – в кінцевому рахунку, все буде поєднуватися одне з одним, і відображати ваш індивідуальний стиль життя.

Актуальні палітри трендових кольорів 2020 року