Палітра 4: Червоний та очеретяний

Четверта палітра трендових кольорів - це комбінація червоного (3D Grenadin 130), очеретяного (3D Melisse 40) й бежевого (3D Melisse 60) відтінків.

3D Melisse 40 | 3D Grenadin 135 | 3D Grenadin 130 | 3D Melisse 60

Навряд чи існує колір, який міг би похвалитися таким неоднозначним сприйняттям, як червоний. Когось він збуджує, спонукає до дії, привертає увагу, а іншим він здається вульгарним, агресивним, похмурим. На щастя, велика кількість відтінків дозволяє залишити тільки плюси червоного, уникаючи мінусів.

Червоний колір — найенергійніший, найемоційніший, часом навіть занадто. Чи можна створити з його участю приємний інтер’єр, який допоможе розслабитися? Експертна група Caparol стверджує, що так, потрібно лише вміло комбінувати кольори й обирати м’які відтінки червоного. Якщо поєднувати інтенсивний сорбетово-червоний з його більш пастельним відтінком, а також із бежевим, то вдасться отримати затишне приміщення з м’якими переходами кольорів.

Щоб згладити контраст, дизайнери рекомендують використовувати природний, пастельний очеретяний колір. Він трохи остуджує «запал» червоного. Незважаючи на начебто протилежність червоних і зелених відтінків, це поєднання зустрічається скрізь: фрукти, ягоди, квіти. Ефектно в кімнаті виглядатиме блискуча, фактурна поверхня в очеретяному відтінку.

Поєднання червоного й бежевого — це класика. Більше бежевого — кімната стає світлою і теплою. Більше червоного — стрімкою та збудливою. При комбінуванні різних відтінків червоного бежевий може стати допоміжним кольором, а приміщення при цьому не захлинеться енергією. У такій компанії бежевий виглядатиме яскравим та іскристим.

Як завжди, рекомендації Caparol універсальні для всієї квартири. Почнемо з кухні: приємний бежевий, смачний червоний, прохолодний зелений — цей набір викликатиме апетит і гарний настрій. У вітальні будь-який із запропонованих кольорів може стати домінантним, а решта гармонійно доповнюватимуть картину. Те ж можна сказати і про спальню, хоча до присутності червоного в зоні для відпочинку варто підходити обережно.

Під час ремонту або першого оформлення квартири люди часто обирають кольори за звичкою, не враховуючи всю гаму відтінків, яку пропонує лакофарбова продукція. У цьому питанні варто прислухатися не тільки до себе, але і до рекомендацій фахівців. Вміле поєднання відтінків допоможе вашим улюбленим кольорам засяяти по-новому сучасно й незвично.

Ознайомтеся з іншими палітрами: