Колірні тренди Caparol UNIKAT

Експерти компанії Caparol визначили трендові кольори та представили їх на виставці «BAU 2017» у Мюнхені. Переважно це природні пастельні та земляні тони у поєднанні з ефектними акцентами. 

Експертна група визначила 28 кольорів у поточну трендову колекцію для оформлення стін. Загальне враження спокійне, приглушене, розслаблене. Дім – як місце, де можна було б зупинитися. Але без нудьги: у тренді зараз  помітні кольори, такі як інтенсивний королівський синій або навіть коньячний. Знову повернувся теракотовий, але з більш сучасними прохолодними тонами. Без середземноморських помаранчево-коричневих відтінків, які були присутні декілька років.

Нова палітра з 28 гармонійних відтінків

 
 

Чотири набори кольорів як натхнення

З 16 основних тонів було складено чотири набори кольорів. Жодних загальних рекомендацій, а лише самі ідеї та імпульси для вдалої гармонії. Кожна з чотирьох добірок містить у собі певний кольоровий задум.

Палітра 1

Теракотовий, синій та хакі

Земляний та природній, теплий та затишний, але при цьому зі штрихом сучасності: теракотовий відкрив себе по-новому у пастельних фарбах. Без середземноморської важкості, він інтерпретується у сучасному стилі ретро. Хакі створює фон для підбірки кольорів. Енергійний королівський синій надає свіжості.

Палітра 2

М’ятний, жовтий та абрикосовий

Пастельний набір з 50-х виглядає зараз по-спортивному круто. М’ятний, абрикосовый та яскравий, іскристий жовтий об’єднуються у легкій, свіжій сучасності. Антрацитовий створює незвичний контраст.

Палітра 3

Коньячний, синій та жовтий

Коньячний – трендовий відтінок, який асоціюється з витонченою шкірою. Комбінація зі світло-сірим надає йому блиску. Глибокий синій колір посилює ексклюзивність цієї підбірки кольорів. М’який, приглушений жовтий з відтінком карі надає вихід вільному сяянню.

Палітра 4

Червоний та очеретяний

Чи може червоний колір бути м’яким та гармонійним? Так, може! Червоний зараз не лише є самостійним тоном, зараз є популярними різні комбінації відтінків. Наприклад, інтенсивний щербетний червоний та його м’який, пастельний варіант. Білий колір надає блиску, а очеретяний – приємної м’якості.