Caparol – про компанію

DAW SE

Caparol як частина концерну DAW SE

Бренд Caparol належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи - DAW SE) і в нашій країні представлений його дочірнім підприємством «КАПАРОЛ УКРАЇНА» і виробництвом ТОВ "КАПАРОЛ ДНІПРО".

Штаб-квартира концерну знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина).  Починаючи з моменту свого заснування в 1895 році, група компаній DAW SE безперервно сприяє розвитку галузі, в той же час, як сімейне підприємство, вона стратегічно орієнтована на розуміння потреб клієнта.

Вбачаючи свою місію у піклуванні про красу та екологію оточуючого людину середовища, компанія Caparol створює високоякісні, а часом і унікальні рішення для оформлення фасадів та інтер’єрів. 

Наші переваги

Системні рішення Сaparol – це фарби, емалі, лазурі, будівельні покриття, а також матеріали та технології для теплоізоляції фасадів. Всі вони вирішують задачі різної складності, враховують потреби будівлі та матеріалу, який покривається. Широка кольорова гама містить відтінки на будь-який смак, а властивості покрівельних матеріалів дозволяють безкінечно отримувати все нові декоративні ефекти на поверхнях.

Наші пріоритети:

  • безкомпромісно висока якість нашої продукції;
  • завжди високий рівень сервісу та обслуговування;
  • індивідуальні рішення для кожного.
Виробництво - ТОВ "КАПАРОЛ ДНІПРО"

Наші об'єкти

Caparol - безперечний лідер у роботі зі значимими об'єктами в світі та Україні зокрема.

Найвідоміші архітектурні об’єкти, при оформленні яких використовувалася продукція компанії, - НСК «Олімпійський», «Донбас Арена»,  Софіївський собор (Київ), Верховна Рада і Донецький державний драматичний театр в Україні, у Києві, Успенський собор і дзвіниці Києво-Печерської лаври, а також багато інших об'єктів, список яких можна продовжувати нескінченно.

Нагороди та співробітництво

Caparol Ukraine отримала престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України 2017», якою щорічно відзначаються кращі товари та послуги у різних сферах бізнесу.

Крім цього, Caparol Ukraine співпрацює з Європейською бізнес-асоціацією, є членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати, тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин.

Наша компанія приймає активну участь у програмі енергоефективності та є партнером программи IQ Energy.

 

 

One company. One strategy. One spirit.

Команда "Капарол Україна"

Ми розуміємо, що мотивація працівників і їх ефективність залежить не тільки від матеріального заохочення, тому ми прагнемо до створення найбільш комфортних умов роботи. Ми зацікавлені в тому, щоб у нас працювали найкращі фахівці. Тому підбираємо людей, які володіють такими якостями, як активність, ініціативність, порядність, комунікабельність, а також готовність вчитися.

Соціальна відповідальність

Caparol Ukraine - соціально відповідальна компанія, побудована на сімейному бізнесі. Сімейні цінності, довіра та дружні відносини є ключовими факторами. Саме з такими головними цінностями ми працюємо вже багато років, намагаємося не змінювати своїм традиціям і дарувати людям тепло й красу в їх будинках. Ми, своєю великою командною сім'єю, робимо свій внесок у долю підростаючого покоління.