Палітра 3: Коньячний, синій та жовтий

Третя комбінація відтінків — це дивовижне поєднання коньячного (3D Papaya 65), синього (3D Lavendel 155), жовтого (3D Curry 105) та світло-сірого (3D Palazzo 15) кольорів.

3D Palazzo 15 | 3D Papaya 65 | 3D Lavendel 155 | 3D Curry 105

Насичений коньячний відтінок асоціюється з розкішшю, стабільністю, безпекою, сім’єю. Відчуваєте шелест листя під ногами? Потріскування дров у каміні? Це натуральний колір землі, дерева, природний для наших очей. Несучи спокій і впевненість, він годиться для будь-якої зони приміщення за умови, що вона достатньо простору та світла.

 Іскристий жовтий додає інтер’єру енергії, контрасту, позитиву й легкості. У поєднанні з консервативним коньячним, він робить атмосферу розкутішою. Якщо приміщення невелике, то саме жовтий стане в нагоді, додасть світла й розширить простір. Така комбінація добре підійде для кухні, санвузла або вітальні.

 Поєднання коричневих і синіх відтінків у природі зустрічаються скрізь, тому і в інтер’єрі вони виглядатимуть елегантно та приємно. Фахівці Caparol пропонують підкреслити глибокий та інтенсивний синій за допомогою коньячного. Така комбінація годиться для вітальні, кабінету або бібліотеки. Ці кольори люблять простір, тому не варто оформляти в них маленькі приміщення.

 А як щодо жовтого та синього? Складно уявити більш протилежні кольори: літо і зима, сонце і лід. Незважаючи на контрастність температур, ці кольори прекрасно доповнюють один одного, хоча дизайнери рекомендують, щоб баланс був на користь синього (приблизно 3/1). У результаті отримаємо приємний, прохолодний інтер’єр, залитий сонячним світлом.

 Взагалі синій — один із найпопулярніших кольорів в оформленні приміщень. Він настільки природний, що буде популярним в усі часи. У цьому році дизайнери надають перевагу насиченому королівському синьому, який нагадує нічне небо на картинах Ван Гога. Важливо враховувати, що цей колір потребує сонця, тому північна сторона для нього — заборонена зона.

 Велика кількість синього годиться для спальні або вітальні. Проте все ж, якщо не хочеться бути надто серйозним, варто розбавити його вкрапленнями радісного жовтого, контрастного сірого або благородного коньячного.

 Четвертий відтінок, який додає блиску до основного сполучення, — це світло-сірий колір. Він м’яко розділяє прохолоду синього кольору. У поєднанні з ним коньячний починає світитися. Рельєфні стіни кольору коньяку зі сріблястим відливом гармоніюватимуть з жовтим, який підхопить і посилить блиск.

Запропонована комбінація з чотирьох кольорів — лише один з можливих варіантів того, як може виглядати приміщення у ваших фантазіях. Обирайте кольори, які відповідають вашому характеру, бажаному настрою і, звичайно, останнім модним тенденціям у світі дизайну інтер’єрів. Не бійтеся експериментувати, адже стіни легко перефарбувати, а правильне поєднання кольорів приноситиме радість щодня.

Ознайомтеся з іншими палітрами: