Як створити комфортний офіс для себе: досвід «Капарол Україна»

Сьогодні виповнюється рік з моменту переїзду команди «Капарол Україна» до нового офісу. Робочий простір займає три поверхи бізнес-центру «Форум Вест Сайд» на О.Теліги 6, корпус 8. Це зразок сучасного європейського офісу, в якому є все для максимально зручної роботи і в той же час передбачено зони для відпочинку. 

Розробкою дизайн-проекту та його втіленням займалася проектна команда зі співробітників різних департаментів. Німецьке коріння компанії визначило напрямок стилю: стриманість з акцентом на комфорт та відповідність цінностям концерну. Під час роботи використовували власні матеріали, керувалися законами ергономіки, зважаючи на актуальні тренди в оформленні робочого простору.  

Багато уваги приділено здоров’ю та комфорту співробітників. Від еко матеріалів до ергономічних меблів та спортивної зали. В компанії впевнені: вчасний відпочинок допомагає зосередитись та бути більш ефективним. Посуд виготовлено за спецзамовленням. Він має особливий дизайн, що сприяє інноваційному мисленню. Відкритість робочого простору врівноважується звукопоглинаючими елементами, принтери винесені в окрему кімнату, а для приватних розмов та концентрації є комфортні колінруми.

На 5-му поверсі розташована стильна лекційна зала, яка відображає історію компанії та налаштовує на саморозвиток. Тут проходить навчання та відбуваються великі презентації.

Під час облаштування офісу намагалися передбачити приємний досвід для кожного, хто потрапляє в «Капарол Україна». Сюди приїздять партнери, колеги з інших міст. Тут відбувається навчання для спеціалістів і проходять надихаючі екскурсії для студентів. На першому поверсі розміщено технічний департамент, в якому тестують інноваційні матеріали, виготовляють зразки, проводять навчальну практику, а також винаходять нові техніки нанесення.

«Капарол Україна» завжди ставить комфорт команди на перше місце. Співробітники згадують попередній офіс з теплотою, але сьогодні кожен відчуває вищий рівень ефективності. Новий офіс, створений за власними потребами – це простір, в якому улюблена робота стає способом життя.