Новини

Все найголовніше, найсвіже та найцікавіше у нашому розділі новин.

Новий підхід до теплоізоляції: система Capatect IDS для внутрішніх поверхонь

Caparol Ukraine представляє новинку: інноваційні системи внутрішньої теплоізоляції Capatect IDS з оригінальним рішенням для бездоганних кутів. Термокутник IDS, на відміну від традиційного теплоізоляційного клину повністю ховається в штукатурку.

Caparol Ukraine отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2015

Чудові новини від Caparol Ukraine! Завод Caparol в Україні, а також всі магазини Caparol Center відтепер сертифіковані відповідно до міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2015. Стандарт засновується на принципах системи управління якістю: орієнтації на споживача, мотивації та залученні персоналу, бізнес-процесах та постійному вдосконаленні.

Представляємо новинку! Рішення для створення рельєфних покриттів на фасадах - Caparol Fakturfarbe

Нарешті розпочинається справжня весна, а, отже, рушають фасадні роботи. З цього приводу – зустрічайте новинку від Caparol - структурну водно-дисперсійну акрилову фарбу для зовнішніх і внутрішніх робіт: Caparol Fakturfarbe.

У Харкові пройшла виставка арт-об'єктів, виконаних штукатурками Caparol.

Березень для Caparol Ukraine відзначився яскравою колаборацією із харківською компанією “Атлант” - виставкою “Пінакотека”. Це вже друга виставка “Атланту”, на якій представлені картини та арт-об'єкти, зроблені зі штукатурок. Цього року до події долучилося понад 100 учасників з 14 міст України! Усі твори мистецтва були виконані за допомогою матеріалів Caparol.

Рецептура Capatect ArmaReno 700 вийшла на новий рівень.

Capatect ArmaReno 700 стає краще і відтепер має нову, вдосконалену формулу з підвищеною гідрофобністю. Ця універсальна мінеральна суха суміш використовується для створення базового шару, армованого сіткою, для приклеювання пінополістирольних та мінеральних плит в системах теплоізоляції Caparol.

Проєкт Caparol Ukraine «Дихай на повну». Нагорода у конкурсі «Партнерство заради сталого розвитку - 2020»

Наприкінці 2020 року, Caparol Ukraine та її проєкт “Дихай на повну” зайняли перше місце у категорії “Планета” щорічного конкурсу кампанії «Partnership for Sustainability Award».Проєкт несе в собі практичний досвід компанії щодо імплементації екологічних рішень заради здоров’я та довголіття населення України, реалізовуючись з 2015 року.

ДП “Капарол Україна” та “Глобус Банк” видаватимуть до 2,5 мільйонів гривень на утеплення для забудовників

Важко уявити новобудови в Україні, де б не застосовувалися сучасні технології теплоізоляції. Щоб підтримати будівельну індустрію та зробити якісне утеплення доступним кожному, ДП “Капарол Україна” у партнерстві з “Глобус Банк”, відкриває програму кредитування на утеплення для забудовників.

“Капарол Україна” долучилася до підписання Меморандуму про спільні дії з антикорупції в Україні

9 грудня 2020 року 15 українських компаній-членів Глобального Договору ООН в Україні підписали Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні. Розробка та обговорення Меморандуму відбувалася у період з 7 по 11 грудня під час антикорупційного тижня, ініційованого ГД ООН в Україні.

 

Фарби CapaSilk 3 та CapaSilk 7 в оновленій ювілейній етикетці!

Зустрічайте оновлені упаковки фарб CapaSilk 3 та CapaSilk 7, створені спеціально до 125-річчя компанії DAW! Ваша улюблена тонкошарова екологічна фарба тепер у святковому вигляді!

Запрошуємо до персонального кабінету на сайті Caparol Center

Сайт Caparol Center розширює можливості онлайн шопінгу для своїх клієнтів. Відтепер кожен покупець онлайн магазину матиме власний кабінет із доступом до історії замовлень та можливістю оплати онлайн. 

Продукція Capadecor змінює упаковку!

Зверніть увагу на упаковку рішень декоративної лінійки Capadecor! Адже нещодавно на полицях ці продукти почали з'являтися у нових, антрацитових відрах із оновленою етикеткою.

«Капарол Україна» змінює підхід до управління залишками

В рамках стратегії сталого розвитку, «Капарол Україна» постійно оптимізує та підлаштовує свії процеси до потреб Цілей сталого розвитку. Наразі, компанія вирішила змінити підхід до управління залишками в рамках співпраці з оператором Ekol Logistics.

Конкурс для майстрів “Майстер року 2020”

Сертифікат на 50000 грн. на продукти Caparol та інші подарунки чекають на Вас!

Запрошуємо долучитися до ініціативи Caparol Ukraine з поглиблення професійних знань та навичок серед майстрів.

Асортимент Caparol розширюється: зустрічайте Capatect Standard Mineral Unterputz Grau!

В асортименті рішень від Caparol відбулося поповнення: презентуємо вам нову штукатурну цементно-вапняну суміш Capatect Standard Mineral Unterputz Grau.

Ще 2 популярних продукти Caparol отримали ювілейні етикетки до 125-річчя DAW!

Презентуємо вам фарби Samtex 3 та Samtex 7 у ювілейних етикетках. Ці фарби без шкідливих емісій і без розчинників, а також ні при обробці, ні при висиханні вони не виділяють шкідливі для здоров'я речовини.

Хвиля редизайну йде далі: зустрічайте нову тару для теплоізоляційних матеріалів

Незабаром продукти для систем утеплення Caparol змінять вигляд тари. Як орієнтуватися у новій кольоровій індексації та не розгубитися біля полиць будівельних супермаркетів?

Stucco Decor DI PERLA — 10 років довіри

Сьогодні всі ми прагнемо перебувати в стильних та екологічних приміщеннях, зручних у використанні. Саме такі проєкти дизайнери та майстри втілюють за допомогою Stucco Decor DI PERLA вже протягом 10 років. 

Надсучасний виробничий комплекс в Клещуві - технологічний кластер концерну DAW SE

Використання провідних технологій виробництва та інновацій, заснованих на Цілях сталого розвитку ООН, дозволяють компанії передбачати потреби споживачів та постійно вдосконалювати власні потужності.

Відповідальні інновації або секрети сталих рішень лінійки CapaGeo

Все більше людей шукають у продуктах високу якість, довготривалу естетику та сталість - споживання в останні десятиліття стало більш свідомим. Суспільство поступово переходить до економії природних ресурсів, піклується про екосистему і очікує цього й від бізнес-сфери.

На зміну Muresko-Plus приходить Capamur Finish - фасадна фарба нової генерації!

Компанія DAW SE не стоїть на місці, ідучи у своєму розвитку в одному темпі зі світовими інноваціями. Так улюблена багатьма фасадна фарба Muresko-Plus отримала продовження у новому продукті Capamur Finish із покращеними аплікаціними властивостями.

Caparol Ukraine серед найкращих роботодавців за рейтингом Head Hunter

За результатами дослідження 2019–2020 років, дочірнє підприємство «Капарол Україна», що належить концерну DAW SE, є одним із найкращих роботодавців у сфері легкої промисловості та виробництва.

Сталі принципи сьогодні - гарантія добробуту майбутніх десятиліть

Зазвичай, поняття сталостого розвитку асоціюється з екологічними аспектами виробництва: розумним використанням природних ресурсів, захистом навколишнього середовища, етикою співробітництва, переробкою, тощо.

Ефективність рішень - перевага, що виражається в цифрах

Кожен клієнт розраховує, що обраний оздоблювальний продукт буде ефективним і допоможе сформувати комфортні умови у приміщенні без значних витрат енергетики, трудових ресурсів та фінансів.

Нічого зайвого, тільки світло: офіс «ЕУЛАЙФ ГРУП» оновлено матеріалами Caparol

Лаконічний простір офісу «ЕУЛАЙФ ГРУП» оформлено у біло-сірій гамі з використанням матеріалів Caparol. Відремонтоване приміщення має атмосферу ясності та щирості.

Капарол Україна представила результати роботи в напрямі досягнення Цілей сталого розвитку

Україна відчиталася перед ООН щодо роботи із досягнення Цілей сталого розвитку: Капарол Україна серед найкращих корпоративних кейсів.

Для КНУ ім. Тараса Шевченка створено індивідуальний червоний відтінок

Чи розповсюджується стара добра традиція дарувати подарунки до ювілею на університети? Київський національний університет імені Тараса Шевченка доводить що так, адже на 185 річницю заклад отримав у подарунок власний відтінок червоного кольору.

Презентуємо покращену рецептуру популярного декоративного матеріалу CapaDecor Marmorino Romantico II

Ми не зупиняємося вдосконалювати та покращувати рецептури наших продуктів, адже чітко розуміємо потреби нашого споживача та вважаємо за важливе привносити інновації у всі рішення від Caparol!

Найкращий офіс - це той, що наповнює енергією

Під час щорічного Всеукраїнського конкурсу «Інтер’єр року 2019» в номінації «Використання матеріалів Caparol в інтер’єрах» відзначився проєкт офісу Oфіс OK IT від Nadeene Design&Style. Розташоване у Києві на вулиці Малиновського, приміщення у 975 метрів вражає незвичайним плануванням та потужною енергетикою.

Здоров'я - перевага, що не має ціни

#health — це базова потреба кожної людини. Більш того, це право, яке кожен намагається свідомо забезпечувати власним стилем життя. Ми займаємося спортом, слідкуємо за харчуванням та рівнем стресу, але чи це всі фактори? Адже більшість свого часу ми проводимо в будівлях, які також неабияк впливають на наше самопочуття.

125 років величної історії! DAW SE відмічає ювілей святковою етикеткою на CapaSilan 12,5 л!

На честь 125-ої річниці виробника інтер'єрна фарба CapaSilan була випущена у об'ємі 12,5 л та прикрашена ювілейною етикеткою.

Стартує Онлайн лекторій Caparol для партнерів та фахівців

18 червня стартує Онлайн лекторій Caparol для компаній-партнерів DAW в Україні. Керівництво, менеджмент та фахівці “Капарол Україна”, під егідою Навчального центру Caparol, підготували програму зустрічей на кілька місяців.

10 000 гривень за інтер’єр з Caparol

Завершується прийом заявок на конкурс для архітекторів і дизайнерів від Caparol. В рамках онлайн-маркету «Голі стіни» 18-21 червня відбудеться народне голосування за найкращий інтер’єр, під час реалізації якого використовувалися матеріали Caparol Україна.

Історія Caparol та DAW SE: все розпочалося з марганцю

Офіційно вік компанії починає відлік від 1895 року, коли Роберт Мур’ян заснував Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn в місті Обер-Рамштадт. Але, як будь-яка гарна історія, ця почалася раніше, коли батько Роберта, Едуард Мур’ян, переїхав з родиною до Оденвальду у пошуках марганцевої руди.

Гарний дизайн: довга історія зі щасливим закінченням

Світ дизайну непередбачуваний та гнучкий. Можна довго сперечатися щодо поняття “хорошого дизайну”. У наших проектах із залученням планувальників, архітекторів та майстрів ми розробили ряд чітких принципів дизайну DAW.

Віталій Верещагін розповів про важливість бути еко-свідомими учням Еко-школи від “Фармак”

Генеральний директор “Капарол Україна” мотивував молоде покоління зважати на природні процеси, здоров'я та випрацьовувати в собі свідомі звички.

Найцікавіше про декоративні техніки для створення інтер'єрів: відповіді від профі

У рамках свого активного старту, влог Caparol Ukraine збагатився новим відеоформатом “Питання-відповідь”. Спікером нового ролику став Максим Зіновкін, керівник групи з розвитку інтер'єрних продуктів Caparol Ukraine.

Чим керується "Капарол Україна" у кризу : будь-які зміни – це нові можливості

Незважаючи на те, що ми багато років розвивали цей напрямок, звичайно, не очікували таких екстремальних обставин для переходу. Тепер можна впевнено стверджувати, що випробування пройшло успішно.

125 років DAW SE: що далі?

В січні було презентовано результати проекту «Пригодницькі дослідження», який вивчав та розробляв перспективні інновації для DAW – нову продукцію та ідеї з метою подальшого збільшення споживацької вигоди як для виконавців, планувальників та інвесторів, так і для людей, що житимуть і працюватимуть в будівлях.

Розумний вибір інтер'єрної фарби: розмова з профі

Обираючи фарбу для приміщення, не складно розгубитися у розмаїтті типів, кольорів, призначенні та особливостях. Про те, як підійти до справи із розумом та необхідними знаннями, розповів Андрій Станкевич - спеціаліст з розвитку торгових марок ДП “Капарол Україна”.

125 років участі та піклування DAW

Людське життя - це одвічний калейдоскоп подій та емоцій! Концерн DAW SE, до якого належить “Капарол Україна”, спостерігає за цим калейдоскопом вже 125 років, проникаючи у квартири, будинки, офіси, місця для відпочинку, розваги чи спілкування, приватного та суспільного призначення.

З 11 травня Caparol Center відчиняють двері відвідувачам, дбаючи про безпеку кожного!

Локації професіоналів Caparol Center розпочинають свою роботу в звичному графіку та чекають на відвідувачів. Отже, відтепер Ви маєте можливість обрати безпосередньо у салоні, все, що Вас цікавить.

Переваги для споживачів - ДНК продуктів концерну DAW

Концерн DAW, до якого належить “Капарол Україна”, розвиває свій бізнес вже 125 років, завойовуючи лояльність клієнтів та партнерів в усьому світі. На успіх нашої компанії впливали різні чинники, серед яких велика інноваційна сила, правильні цінності та сміливість засновників.

125 років DAW SE: передбачуване і непередбачуване майбутнє Маркуса Хенгстшлегера

Доктор Маркус Хенгстшлегер є професором медичної генетики в Університеті Відня і працює у сферах генетичної діагностики, теоретичного вивчення основ та інноваційного консультування.

СEO Caparol Україна Віталій Верещагін про ситуацію, що склалася у зв'язку з пандемією COVID-19

СEO Caparol Україна Віталій Верещагін, Голова Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні, звернувся до бізнес-спільноти.

Чому варто замовляти онлайн?

Півтора місяця тому, з початком карантину, ми відчули ще більшу важливість існування цього аспекту нашої роботи. Замовити продукцію можна за телефоном – і сплатити за неї безпосередньо в телефоні!Після того, як замовлення сформоване, Ви отримаєте sms із посиланням на онлайн-оплату.

Різномаїття колірних рішень для оформлення фасадів від Caparol

Не всі кольори на фасадах витримують взаємодію із сонячним світлом, атмосферним впливом та температурними перепадами. Невідповідність матеріалів може вилитися у швидке вигорання відтінку або надмірний перегрів поверхонь темного кольору.

Творимо історію разом: будинок на Паторжинського в Києві

Сучасна вулиця Паторжинського в Шевченківському районі міста Києва виникла в 1-й половині XIX століття і спочатку була частиною Михайлівського провулку. У 1962 році вона отримала самостійну назву на честь Івана Сергійовича Паторжинського.

Створюємо настрій, додаючи яскравих та стійких кольорів!

Що таке фасад? Роздивляючись поблизу - це просто поверхня, стіна будівлі певного кольору і фактури. Але варто відійти трохи далі - і ось це вже елемент будівлі або цілого комплексу будівель.

Східна кухня із європейською атмосферою: проект ресторану, що отримав премію від Caparol на “Інтер'єрі року”

Створення індивідуального та продуманого дизайну - це вимога, якої дотримується концерн DAW і дотримувалася команда авторів переможного проекту “Fog Factory”.

125 років DAW SE: Інновації, як платформа для успішної історії.

125 років тому, 15 січня 1895 року, в Торговому реєстрі м. Гамбург було зареєстровано підприємство “Німецький амфіболовий завод Роберта Мур’яна” (Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn).

Цегляна кладка без цегли разом із Capatect Meldorfer Compound 081

Цегляна кладка завжди була ознакою якості, надійності та високої вартості фасаду. Історія використання цегли налічує тисячі років, тож не дивно, що люди на рівні підсвідомості тримають моду на це класичне оформлення будівель.

Продукція Caparol Center тепер доступна онлайн!

Для Вашої зручності ми відкриваємо можливість замовлення всіх матеріалів Caparol на веб-сайті caparol-center.ua. Легко знаходьте матеріали в онлайн-каталозі та отримуйте замовлення у салоні Caparol Center без черг!

Кращі будівлі для кращого життя: компанія DAW SE відзначила 125 років діяльності

Наприкінці січня 2020 року, виробник будівельних фарб DAW відсвяткував ювілей у рідному місті Обер-Рамштадт.

Простота. Різноманітність. Танграм

Caparol Design Studio представила каталог UNIKAT #4, заявляючи світу про нові трендові відтінки та їх комбінації. «Простота. Різноманітність» – ось девіз нового року, що показує унікальні речі універсальними у своєму застосуванні.

Caparol - досвід в утепленні з 1957 року. Історія. Досвід. Цікаві факти

У 1957 році, DAW стала першою в світі компанією, що забезпечила будівлю в Берліні системою утеплення. Відтоді минуло понад 60 років, впродовж яких компанія вдосконалювала системи для термомодернізації будівель, отримуючи безцінний досвід.

Ральф Мур’ян звернувся до партнерів та клієнтів щодо роботи в умовах коронавірусу

СЕО DAW доктор Ральф Мур’ян записав відеозвернення до клієнтів та партнерів на тему діяльності компанії в умовах пандемії.

Caparol Ukraine дбає про безпеку кожного. Заходи протидії COVID-19

Піклуючись про наше з вами здоров’я, хочемо поділитися комплексними заходами, які впроваджуються в Caparol Ukraine задля протидії COVID-19.

«Капарол Україна» стала членом Глобального договору ООН в Україні

Приєднанням до глобальної мережі «Капарол Україна» засвідчує свою відповідальність та прозорість діяльності, ведення бізнесу згідно з основними цінностями та принципами Глобального договору ООН.

У Львові відкрито другий салон Capadecor

Магазин Crystal Decor відкрився у Львові. Це вже другий партнерський салон декоративних матеріалів Capadecor у Львові та сьомий в Україні.

Завод "Капарол Дніпро" відчинив двері для представників різних областей України

В листопаді на виробничому підприємстві «Капарол Дніпро» пройшов інформаційний захід для 25 учасників, серед яких були присутні мери та представники Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Одеської областей.

«Капарол Україна» оголосила переможця спеціальної номінації на «Інтер’єр року» 2019

Початок грудня був відмічений врученням нагород найбільшого дизайнерського та архітектурного конкурсу країни «Інтер’єр року 2019". 800 заяв талановитих номінантів на участь у 12 категоріях оцінювало компетентне журі.

Зміни в керівництві ДП «Капарол Україна»

Рішенням власників компанії DAW SE з 3-го грудня 2019 року на посаду генерального директора ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначений Віталій Верещагін. А директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначено Олексія Ничипорука, який працював на позиції директора з маркетингу.

Відкриваючи нові можливості на ринку декоративних покриттів

Про необхідність створення партнерської мережі салонів, їх цінність для споживача та інтерес для партнерів розповідають генеральний директор компанії Андрій Чікало та директор з маркетингу Олекcій Ничипорук.

«Ефективні рішення з термомодернізації будівель» – актуальна тема на Х Всеукраїнському Форумі

Важливість обговорення питань, що стосуються сфери житлово-комунального господарства та діяльності ОСББ підкреслює проведення щорічного Всеукраїнського Форуму, що вже вдесяте відбувся у Львові, зібравши 250 учасників.

Безліч кольорів у наших руках! Caparol Ukraine – партнер Color Run 2019!

Для тих, хто ще зберіг у серці свою внутрішню дитину, щороку проходить благодійний фестиваль Kyiv Color Run, на якому під час пробігу учасники з усіх боків обкидають один одного фарбами холі, перетворюючи усе дійство на яскраву палітру кольорів.

Супергерої фарбами Caparol в Охматдит!

Герої серед нас! Саме так ставляться в Охматдит до донорів крові. Адже, щоб задовольнити потреби всіх дітей лікарні, необхідна участь 50 донорів щодня. Щороку в Охматдит потрапляє близько 18 000 маленьких пацієнтів.

Новий партнерський салон CapaDecor відкрито в Харкові!

Урочисте відкриття салону CapaDecor наприкінці вересня зібрало в одному місці спеціалістів будівельної сфери, архітекторів та дизайнерів. В новій локації представлений широкий вибір високоякісної продукції Caparol під різні запити.

Прикрась життя дітям: «Капарол Україна» долучилася до розфарбовування муралу одеського інтернату для дітей з вадами слуху

Компанія «Капарол Україна» продовжує долучатися до цікавих соціальних проектів із творчим напрямком.

«Капарол Україна» на семінарі для проекту «Німецько-українські енергоефективні будівлі»

Компанія провела доповідь на тему утеплення фасадів та якісного застосування теплоізоляційних компактних систем (WDVS) в існуючих будівлях.  

Олексій Ничипорук про нові вимоги до безпеки лакофарбових матеріалів та їх значення для споживача українського ринку

Олексій Ничипорук, директор з маркетингу Капарол Україна поділився інформацією про нововведення та актуальну позицію компанії щодо них.

Capadecor ArteVelvet – новий прояв чарівної стихії

Люди схиляються перед могутністю стихійних явищ, насолоджуються їх красою та все ж сподіваються на їх прихильність до себе. За допомогою Capadecor ArteVelvet можна створити яскраву, незвичайну фактуру. На погляд вона нагадує піщану бурю або вир морських хвиль.

Утеплений будинок в Луцьку вже економить 50% витрат на опалення

Команда Caparol Center провела плідну роботу з ОСББ по утепленню багатоповерхового будинку в місті Луцьк.

Екстремальні випробування систем утеплення Caparol на Race Nation 2019

Системи теплоізоляції фасадів Caparol пройшли екстремальні випробування на міцність на одному з головних спортивних подій країни Race Nation 2019. 

Caparol Ukraine запускає Telegram-бот для майстрів

Ми піклуємось про кожного свого клієнта-професіонала, цінує його час, враховує мобільність та оперативність прийняття рішень, тому запускає Telegram-бот для майстрів: малярів, штукатурів, майстрів з оздоблення фасадів та декораторів приміщень.

Caparol Ukraine взяла участь у події "День Архітектора 2019"

Ми не могли оминути святкування Дня архітектора, що відбулося 3 липня у київському Центрі сучасного мистецтва М17. Що ж до цієї події додали ми? Звичайно ж, свій досвід у дослідженні Трендів 2019!

На заводі «Капарол Дніпро» загасили пожежу

Сьогодні близько 14 години на заводі ТОВ «Капарол Дніпро» в с.Василівка (Дніпропетровська обл.) сталася пожежа. За попередньою інформацією, пошкоджено лише відкритий склад, де зберігалася тара.

Настав час змін: нова система кодування кольором для інтер’єрних фарб

Відтепер лінійка інтер'єрних фарб від Caparol має нову упаковку зі зрозумілою індексацією типу продукту за допомогою кольору. 

Оновлений сайт Caparol-center.ua

Тисячі людей шукають інформацію про Локації Професіоналів в пошукових системах! А тепер з легкістю можуть знайти її, адже оновлений ресурс має безліч переваг і цікавої інформації для дизайнерів, архітекторів, майстрів, виконробів, а також тих, хто бажає зробити ремонт у своїй оселі.

Новий дизайн та оновлення асортименту ґрунтовок

Вслід за оновленням дизайну фарб Caparol оновлюється лінійка ґрунтовок задля гармонізації асортименту та підвищення його ефективності. Завдяки оптимізації асортименту відтепер один продукт зможе замінити до 3-х продуктів з попередньої лінійки. 

Muresko Premium стає MURESKO!

На честь 60-річчя, мінеральна фасадна фарба отримала нову упаковку та оновлення рецептури із стійкими до ультрафіолетового випромінювання червоними та жовтими пігментами. Також відтепер назва продукту звучить більш лаконічно: MURESKO.

Нова зрозуміла система кодування кольором для фасадних фарб від Caparol

Простота у виборі матеріалу – одна з важливих ознак продукції Caparol. Розпочавши з емалей та лаків компанія задає орієнтир новим сучасним та чітко структурованим дизайном упаковки тепер і у фасадних фарбах.

Capadecor Diamonds Gold: я здійсню цю мрію просто зараз!

У 2019 році Capadecor Diamonds продовжує тенденцію блиску та сяяння. Тепер з новим ефектними наповнювачем ви зможете надати своєму інтер'єру ефекту золотистих переливів! 

26 відтінків чорного: нова унікальна колекція темних відтінків для дизайну інтер'єру

Чорний колір зачаровує і справляє на нас особливе враження. Експерти з  Caparol Colourdesign Studio розробили чорну колірну колекцію SCHWARZ, яка підхоплює тенденцію до темних відтінків.

Технології дозволяють перетворити IT-відділ в повноцінного партнера з бізнесу

Віталій Верещагін і Олександр Назарчук розповіли, яка роль технологій на ринку будівельних покриттів, як можна поліпшити роботу співробітників за допомогою автоматизації і як IT-відділ з сервісного департаменту перетворюється на повноцінного бізнес-партнера.

Capatect STANDARD – нова вигідна пропозиція для енергоефективної домівки

Вже понад 60 років Caparol робить домівки теплими та затишними. Нещодавно компанія представила нову систему теплоізоляції Capatect STANDARD – універсальне та доступне рішення для термомодернізації житлового будинку.

Як створити комфортний офіс для себе: досвід «Капарол Україна»

«Капарол Україна» завжди ставить комфорт команди на перше місце. Новий офіс, створений за власними потребами – це простір, в якому улюблена робота стає способом життя. Він є зразком сучасного європейського офісу, в якому є все для максимально зручної роботи і в той же час передбачено зони для відпочинку. 

Покращена рецептура Capadecor Marmorino Romantico V

Завдяки покращеній рецептурі декоративної мінеральної маси Marmorino Romantico V створення інтер’єрів у природному стилі стало ще простішим. Оновлена декоративна штукатурка має кращі властивості ущільнення та глянсування, збільшився відкритий робочий час та з’явилися нові відтінки колірників 3D+ та Caparol Color.

Представляємо новий ресурс для вибору системи утеплення Caparol

Новий інструмент, який допоможе вам у виборі систем утеплення Caparol - сайт capatect.ua! Ресурс містить розгорнуту інформацію про системи утеплення Capatect CARBON, Capatect CLASSIC та Capatect STANDARD для вибору найбільш оптимального рішення для вашого дому. 

 

Новий Caparol Center вже в Ірпені!

Місто Ірпінь активно розбудовується, а його інфраструктура розвивається дуже швидко, тому відкриття Caparol Center саме тут є закономірним кроком розвитку мережі локацій професіоналів, що рухається назустріч своїм клієнтам.

Інноваційні рішення Caparol на виставці FAF у Німеччині

Виставка FAF (Farbe, Ausbau & Fassade) — одна з найвизначніших подій в Європі для професіоналів у будівництві та дизайні. Цього року на виставці були презентовані інновації Caparol.

Німецька компанія DAW SE інвестувала у виробництво сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції в Україні

26 березня у Дніпропетровській області розпочала роботу нова лінія з виробництва сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції на заводі німецького концерну DAW SЕ. 

Нові тенденції в дизайні інтер'єру: що є трендом 2019 року?

Рух, сміливість, свобода та творчість – ось що надихало експертів Caparol Design Studio цього року. Ми раді представити вам нові трендові кольори Caparol та їхні комбінації в трьох колірних палітрах. 

Відкрито ще один партнерський салон Capadecor!

19 грудня у Ковелі відкрився п’ятий партнерський салон мережі CapaDecor в Україні. Завітавши до салону, клієнти можуть отримати професійну консультацію щодо оздоблення інтер’єру, різних видів декоративних покриттів, особливостей їх нанесення, а також легко підібрати всі необхідні матеріали для втілення стилістичного задуму.

Додаток з підбору кольорів SPECTRUM_mobile доступний для завантаження

Тепер ви з легкістю зможете обирати відповідний колір з будь-якої колірної колекції Caparol для фасаду та інтер'єру для будь-якого помешкання. Додаток з підбору кольорів SPECTRUM_mobile доступний для завантаження для iOS та Android.

Презентація систем утеплення Caparol на заході "Велике Рівне. Енергоефективність - 2018"

23-24 листопада у Рівному відбувся Міжнародний бізнес-форум, на якому були представлені сучасні технології економії енергетичних ресурсів у містах та регіонах. "Капарол Україна" презентувала рішення з енергозбереження в окремій локації, що була облаштована банерами, зразками матеріалів та безпосередньо зразками систем.

Дихай на повну!

Caparol піклується про своїх споживачів. З 1985 року ми створюємо екологічні системи продуктів, які не завдають шкоди здоров’ю навіть при постійному контакті з матеріалами під час нанесення, висихання та експлуатації, щоб ви та ваша родина могли дихати на повну!

Смугастий слон Caparol на міжнародному ярмарку фотографії Photo Kyiv Fair 2018!

Caparol Україна стала партнером масштабного фотозаходу Photo Kyiv Fair 2018, що відбувся в Києві у стильній локації – Chicago Central House. Біля входу на ярмарок усіх відвідувачів зустрічав наш смугастий слоник, на фоні якого гості з задоволенням робили фото.  


«Капарол Україна». Мільйони метрів якісного покриття за 15 років!

У 1996 році фарби бренду Caparol з'явилися на ринку України, реалізувавши перший референтний об’єкт в Україні – Національну Філармонію. Дочірнє підприємство німецького концерну Deutsche Amphibolin Werke «Капарол Україна» було засноване у 2003 році, і за 15 років компанія пройшла довгий шлях розвитку та вдосконалення. 

Клаус та Ральф Мур’ян: Додаючи кольорів до життя

Вже п’яте покоління родини Мур’ян керує компанією DAW (Deutsche Amphibolin-Werke) — найбільшим виробником фарб у Європі. Її бренди Alpina та Caparol впізнають та використовують в усьому світі. Що об’єднує Андріївську церкву в Україні, Альянц-Арену в Мюнхені та Бранденбурзьку браму? На перший погляд - небагато. Та всі ці всесвітньо відомі споруди вкриті матеріалами брендів концерну DAW. 

Енергоефективність з Caparol на IХ Всеукраїнському форумі ОСББ

«Капарол Україна» прийняла участь у IХ Всеукраїнському форумі ОСББ — одній з головних події року у сфері житлово-комунального господарства України. З 4 по 5 жовтня Форум зібрав у Львові 230 керівників новостворених та вже успішних ОСББ, представників Асоціацій ОСББ зі всіх областей України.

Ланцюжок трансформації

Історія концерну DAW SE, до складу якого входить «Капарол Україна», налічує вже понад 120 років, а сімейна компанія продовжує бути лідером ринку. Віталій Верещагін, директор «Капарол Україна», розповідає про процеси трансформації всередині компанії та взаємодію з клієнтами та партнерами, що необхідні для подальшого успішного розвитку компанії в Україні.

Рітейл у фарбах: як Caparol розвиває мережі магазинів Caparol Center і Capadecor

Компанія «Капарол Україна» продовжує розвиватись по всій Україні. Мережа "Локацій Професіоналів" Caparol Center та партнерська мережа салонів декоративних матеріалів Capadecor успішно функціонують у різних містах. Асоціація рітейлерів України вирішила дізнатися секрети розвитку партнерської мережі та концепцію створення локації професіоналів. 

Різноманітність білого в палітрі Caparol Weiss

Молочний, вершковий, білосніжний ... Думаєте, колірник з білими відтінками — це просто вигадка? За допомогою палітри Caparol WEISS вибір потрібного відтінку стає простим і приємним. 

Благодійні метри

Компанія «Капарол Україна» разом із партнером «Стильна Хата»  приєдналися до підтримки благодійного фонду «Український реєстр донорів кісткового мозку», який був створений для пошуку вітчизняних неродинних донорів для важкохворих пацієнтів, які потребують трансплантації кісткового мозку в Україні. 

Успіх у TOП 100: DAW є одним з лідерів інновацій у 2018 році

 2 липня 2018 року у місті Обер-Рамштадт вже у 25-ий раз відбувся конкурс TOП 100, на якому обираються найбільш інноваційні компанії німецького малого та середнього бізнесу. Одним з лідерів цього року є DAW SE. 

Caparol на щорічному міжнародному архітектурному фестивалі Prostoneba

13-15 липня Caparol Ukraine cтала кольоровим партнером щорічного всеукраїнського архітектурного фестивалю Prostoneba, що об’єднав архітекторів, дизайнерів, урбаністів, ландшафтних архітекторів, компаній-виробників та мешканців міста, зацікавлених в темі події.  

Концерн DAW SE отримав медаль Рудольфа Дизеля

У квітні 2018 року Німецький інститут винахідництва – асоціація, яка виступає спонсором медалі Рудольфа Дизеля – та її високопоставлена Опікунська рада обрали сімейне підприємство DAW SE переможцем у номінації «Найбільш стійке досягнення в області інновацій».

Інновації в енергозбереженнi: новий утеплювач Capatect Dalmatherm 034

Компанія «Капарол Україна» однією з перших впроваджує пінополістироловий утеплювач з комбінованої сировини в системах утеплення на території України - Capatect Dalmatherm 034. 

Caparol підтримав любителів здорового способу життя на Kyiv Color Run 2018

Компанія  CaparolUkraine приєдналася до благодійного Кольорового пробігу Kyiv Color Run, який відбувся 10 червня на Троїцькій площі. «Дихай на повну!» - саме цей салоган надихав бігунів, які вирішили взяти участь у пробігу.

Стійка емаль Capalac Aqua 2K PU-Lack пройшла екстремальні випробування Race Nation

Дерев’яні та металічні поверхні, вкриті двокомпонентною емаллю Capalac Aqua 2K PU-Lack готові для екстремальних випробувань і при цьому мають гарний вигляд.

Відкриття нового салону партнерів «МІОЛ» у м. Суми

Весна не перестає радувати українців відкриттям декор-салонів, і цього разу естафета перейшла до м. Суми, де 14 травня відбулось відкриття салону «МІОЛ», створеного за новим дизайн-концептом CapaDecor.

Інновації в дизайні етикеток: матеріали для дерева і металу Caparol виглядають по-новому

Ми йдемо в ногу з часом, і прийшов час для зміни дизайну етикеток. Відтепер всі лаки, емалі і лазурі Caparol постали у новому вигляді.

Екстремальні навантаження на Гонках Націй для учасників і матеріалу Capalac Aqua 2K PU-Lack

Екстремальні забіги Race Nation 2018 стали випробуванням не тільки для учасників, а і для нового міцного покриття на рампах, створеного поліуретановою емаллю Capalac Aqua 2K PU-Lack.

Відкриття нового салону партнерів Decor Hall у Хмельницькому

Квітень порадував мешканців міста Хмельницький відкриттям студії декору "Decor Hall". І це вже третій салон наших партнерів, відкритий за новим дизайн-концептом CapaDecor.

«Слідуй трендам»: Caparol Ukraine презентувала колірні тенденції 2018 року

12 квітня Caparol Ukraine зібрала українських дизайнерів і архітекторів, щоб поділитися провідними колірними тенденціями 2018 і розповісти про сучасні рішення, актуальні у зовнішньому і внутрішньому оздобленні приміщень.

Ми переїхали!

Шановні клієнти та партнери! Поспішаємо повідомити вам, що центральний офіс компанії "Капарол Україна" переїхав в сучасний бізнес комплекс! Тепер ми знаходимося в бізнес центрі "Форум Вест Сайд" за адресою: м. Київ, вул. О.Теліги, 6, корпус 8. Будемо раді вас бачити!

Capadecor Diamonds: розкішний блиск 2018 року

У пошуках досконалості і різноманітності лінійка CapaDecor поповнилася новим продуктом. Для тих, хто шукає нестандартні рішення в інтер'єрі - блискуча добавка Capadecor Diamonds.

Оновлена концепція Caparol Center тепер у Луцьку

27 березня салон Caparol Center в новому європейскому форматі відкрив свої двері у м. Луцьк. Проста і зрозуміла навігація, творча атмосфера, професійне обслуговування та комплексні рішення – основні переваги нової Локації професіоналів.

Нове і незмінне в оформленні готелів: що лежить в основі та звідки беруться тренди

Готель – це місце, де об'єднуються культури, способи життя, глобальні тенденції й очікування великої кількості людей. З кожним роком люди мають все більше можливостей для подорожей, і готельним номерам все частіше доводиться замінювати домівку.

Стіни з ефектом матового шовку – тренд 2018 року в оформленні інтер'єрів

Caparol з продуктом Stucco Satinato першим запропонував використовувати ефект "матова венеція" для унікального оформлення стін в інтер'єрі.

Синергія з партнерами CAPAROL UKRAINE & KLITSCHKO FOUNDATION

Компанія "Капарол Україна" долучилася до партнерства в проекті фонду братів Кличко “Старт до успіху”. Klitschko Foundation вірить в німецьку якість продукції та надійність компанії. Це той випадок, коли співпраця побудована на ціннісному рівні.

DAW приєднує іспанського виробника фарб Ibersa

З 1 січня 2018 сімейне підприємство DAW SE приєднало сімейну іспанську компанію Ibérica de Revestimientos Grupo Emp (Ibersa), а також її португальську дочірню компанію Unibersa.

Нова концепція Caparol Center вже в Одесі

Відтепер на Люстдорфській дорозі, 114 з’явився салон європейського формату, який прийдеться до душі усім мешканцям міста, адже концепція створена таким чином, щоб приділити максимум уваги кожному гостю.

DAW є однією з найстабільніших компаній у Німеччині

Компанія входить до ТОП-3 серед компаній лако-фарбувальної промисловості на отримання нагороди German Sustainability Award (Висока оцінка стратегії стабільності розвитку).

Андрій Чікало: "Ми бачимо місію нашої компанії в турботі про красу і захищеність середовища, що оточує людину."

Генеральний директор "Капарол Україна" про перспективні формати торгівлі, вплив міжнародних компаній на ринок, нинішній потенціал бізнесу в Україні та намір розбудовувати лідерську позицію на ринку ЛФМ.

Нова локація професіоналів Caparol Center у Києві

2 листопада 2017 року в українській столиці на Подолі відкрився новий салон Caparol Center. І це вже 22-й салон в Україні. 

Локація професіоналів - це салон нового європейського формату, який поєднує в собі все необхідне, як для роботи архітекторів та дизайнерів, так і для будівельників, прорабів та клієнтів, які бажають зробити ремонт самостійно.

«Вибором України» в 2017 стала продукція компанії Caparol в Україні

Компанія Caparol (ДП «Капарол Україна») отримала престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України 2017», якою щорічно відзначаються кращі товари та послуги у різних сферах бізнесу.

Відкриття салону "Decor City" в Києві

19 грудня у м. Київ відбулося феєричне відкриття нового салону декоративних матеріалів «Dеcor City». У ньому представлені зразки декоративних матеріалів, в тому числі в новому незвичайному форматі 3D-кубів.

Декоративне оздоблення стін з металічним ефектом

Блискучі покриття знову в моді! Надайте стінам свого помешкання мерехтливого грайливого шарму. Завдяки техніці «Вабливі дюни» та декоративній інтер'єрній фарбі Capadecor Metallocryl Interior виникає нове покоління «живих» поверхонь зі створенням ефекту металевого блиску!

Ексклюзивний семінар для реставраторів від Caparol Ukraine

Щоб зрозуміти і відчути важливість збереження історичних пам'яток, компанія "Капарол Україна" зібрала всіх реставраторів країни і провела семінар "Захист пам'яток архітектури. Проблематика та системні рішення від Caparol".

Колірна колекція CaparolColor Compact з унікальними відтінками на будь-який смак

CaparolColor Compact – це сучасне, повністю перероблене видання популярного класичного колірника CaparolColor. Дізнайтесь, що змінилося у колірнику та ознайомтесь з усіма відтінками колекції.

ДП «Капарол Україна» долучається до освітніх процесів

6 грудня 2017 року в Національному Університеті «Львівська Політехніка» була проведена відкрита лекція, де Олексій Ничипорук разом з фахівцями закладу презентував сучасні підходи та інноваційні рішення для захисту та оздоблення будівель і споруд та безпечних покриттів для інтер’єрів, які є еталонними в ЄС.

Екологічні будматеріали – тренд і необхідність XXI століття

Жертвувати своїм здоров'ям більше не треба: як тим, хто постійно знаходиться у приміщенні, так и тим, хто працює у будівельній сфері. Олексій Ничипорук, директор із маркетингу компанії "Капарол Україна", розповідає про екологічні стандарти.

6 способів зменшити витрати на опалення

З наближенням зими поступово збільшується тривога, з якою ми розгортаємо щомісячні квитанції на оплату комунальних послуг. Скільки коштує тепло в цьому сезоні? Як сплачувати за тепло менше? Відповіді у статті.

Caparol запускає мобільний додаток для роботи із кольорами

З інноваційним додатком SPECTRUM_mobile Caparol продовжує оцифровувати колірні рішення продуктів. Новий додаток від Caparol розширює можливості у використанні мобільних пристроїв фахівцями.

Професійно просто

Як обрати матеріали для ремонту без зайвих переплат, розповідає В’ячеслав Любімцев, начальник відділу розвитку мережі регіональних складів дочірнього підприємства «КАПАРОЛ УКРАЇНА».

Оновлена рецептура фарби Indeko-plus

Caparol не зупиняється на досягнутому і постійно прагне досконалості: у кольорі, фактурі, властивостях та складі своєї продукції. Зміна рецептури фарби Indeko-plus – одна з останніх розробок наших фахівців. Оновлення дозволило зберегти високу якість продукції і основні її переваги.

Закрита зустріч AT THE HOTEL для дизайнерів та архітекторів

26 вересня 2017 року в RADISSON BLU HOTEL компанія Caparol Ukraine провела закриту зустріч AT THE HOTEL для дизайнерів й архітекторів та розповіла про створення трендових рішень в сегменті HoReCa.

Інструмент, що задовольняє вимоги професіоналів!

Торгівельна марка STORCH гідно оцінюється в Європі вже протягом 120 років. Професійний малярно-штукатурний інструмент забезпечує більш вигідну продуктивність та підвищує якість Вашої роботи.  

11 помилок під час оформлення інтер’єру

Декорування приміщення - задача не з простих. Важко встежити за усіма деталями, а кожна помилка може зіпсувати усю композицію. Ми зібрали одинадцять розповсюджених дизайнерських промахів, яких можна легко уникнути, або вчасно виправити.

ТОП 9 помилок при фарбуванні стін

Фарбування поверхні - робота не з легких, яка має певні нюанси: процес може затягнутись через неправильно обрану фарбу, валик чи невчасно нанесений шар. А також має значення час дня, коли Ви берете до рук інструмент.

Підготовка стін до фарбування (підготовка основи)

Підготовка стін до фарбування (підготовка основи). Поверхня під фарбування повинна бути сухою і очищеною від забруднень (особливо від жиру або осаду від газових плит) і від пилу.

Олексій Ничипорук: Редизайн Caparol Center дозволив збільшити продажі на 25-70%

За рахунок чого Caparol в Україні нарощує продажі, скорочує імпортозалежність і чому переводить свої торгові точки з формату магазин-склад в салон-магазин.

Caparol на заході «Архiтектурна практика»

«Архiтектурна практика» — це iнновацiйна платформа для комунiкацiй, яка дає прямий зв’язок між новим продуктом та проектувальником, архітектором та дизайнером. Захід проводився 27-28 жовтня 2017 року в Києві у cучасному конгресно-виставковому центрі ”Парковий”, де була представлена інноваційна експозиція зі стендом Сaparol.

Компанія "Капарол Україна" стала партнером 4-го напівмарафону в Івано-Франківську

Компанія "Капарол Україна" виробляє екологічні фарби, тим самим підтримує здоровий спосіб життя і спорт, і тому стала партнером 4-го напівмарафону в Івано-Франківську - Frankivsk Half Marathon.

Трендові кольори 2017: червоний, бежевий і очеретяний

Експерти у сфері оформлення інтер’єрів невпинно спостерігають за долею відтінків, роблячи щороку прогнози про модні кольори. Вміле поєднання відтінків допоможе улюбленим кольорам засяяти по-новому сучасно й незвично. 

Трендові кольори 2017: коньячний, синій та жовтий

Щороку експерти, що працюють у сфері дизайну інтер’єрів, виділяють деякі комбінації відтінків, які будуть особливо популярними серед споживачів. Ознайомтеся з третьою палітрою трендових відтінків від Caparol.

Трендові кольори 2017: м’ятний, жовтий та абрикосовий

Моду на спокійні кольори в інтер’єрі пояснити легко: що динамічнішим та більш втомливим стає життя, то більше нас тягне туди, де наші очі, розум і тіло максимально розслабляються.

Трендові кольори 2017: теракотовий, хакі й королівський синій

Правильна комбінація кольорів - запорука відчуття комфорту та затишку для людей, які перебуватимуть у приміщенні. Однак, вибір відтінків часто перетворюється на тортури і для дизайнера, і для замовника.

Лазурі і лаки для дерева ТМ Capadur

Деревина вимагає спеціального захисту і команда Caparol, враховуючи потреби своїх клієнтів, розробила краще на сьогоднішній день рішення для догляду та захисту дерев'яних покриттів - продуктову лінійку Capadur.

Компанія Caparol провела семінар для дизайнерів

У фірмовому салон-магазині Сaparol Center (Київ, пр. Глушкова, 12-А) відбувся перший семінар нового формату, спеціально розроблений для дизайнерів і архітекторів.

«Ехо відродження» Capadecor Marmorino Romantico

Новий ефект полірованого каменю "Ехо відродження". Capadecor Marmorino Romantico - декоративна дрібнозерниста мінеральна маса, яка дає можливiсть створювати фактурну імітацію каменю (наприклад: марморин, гротто, травертин та ін.).

Новий регіональний партнер «Екотеф»

Новий регіональний партнер "Екотеф" у м. Запоріжжя відкрив двері салону декоративних матеріалів. Інтер`єр салону виконаний у стилі лофт з оригінальною стелею, яка запам`ятається кожному покупцеві.

Відкриття салону декорів «СТИЛЬНА ХАТА»

Нещодавно в місті Тернопіль розчинив свої двері сучасний салон декоративних матеріалів "Стильна хата". Тепер і в Тернополі мешканці міста можуть купувати ексклюзивні матеріали високої якості ТМ Caparol.

Директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначено Віталія Верещагіна

Раніше тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора та фінансового директора Віталій Верещагін продовжує роботу в компанії на посаді директора.

Генеральним директором ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» призначений Андрій Іванович Чікало

"Відкритість до інновацій, побудова довіри та ведення бізнесу згідно цінностей DAW SE стануть нашим приорітетом найближчим часом", - зазначив Андрій Чікало.

«КАПАРОЛ УКРАЇНА» стала учасником програми енергоефективності IQ Energy

Український уряд і Європейський Союз роблять усе можливе, аби створити комфортні умови для купівлі енергоефективних матеріалів громадянами України. Так, у рамках програми європейської IQEnergy фізичні особи, які використовують енергоощадні матеріали у своїх будинках, отримують 15-20% компенсації їхньої вартості.

«КАПАРОЛ УКРАЇНА» почала співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА)

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" почало співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА) - провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Вже сьогодні понад 900 компаній об'єднують свої зусилля з метою створення оптимальних умов для підприємницької діяльності в Україні.

Компанія Сaparol стала членом спільноти промислово-торговельної палати (AHK)

Компанія Сaparol стала членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK), тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин. Міжнародна мережа AHK є ефективним інструментом для підтримки роботи німецьких компаній у світі, а також іноземних компаній у Німеччині.

Підлога, яка витримає будь-які навантаження

Полімерна підлога - це покриття, яке створено на основі полімерних матеріалів, і яків процесі полімеризації утворюють монолітну тверду основу. Це сучасне покриття, яке зарекомендувало себе найкращим чином при захисті від механічних і хімічних ушкоджень.

Нові кольорові тенденції від Caparol

Нові кольорові тенденції від Caparol для внутрішніх робіт: теракотовий, хакі та яскраво-синій, м'ятний, абрикосовий та жовтий, очеретяний та приглушений червоний. 

5 кроків для зниження витрат на опалення

Шоковані новими платіжками за опалення? Зараз як ніколи гостро стоїть питання: як знизити витрати на опалення? Про це ми і поговоримо в цій статті.

Caparol отримав премію за екологічні рішення

На найбільшій виставці BAU 2017, яка проходила в Мюнхені, натуральний теплоізоляційний матеріал на основі рослинних волокон Capatect Natur+ від Caparol був удостоєний премії BAKA Preis - 2017.

Caparol вивів на ринок нову декоративну масу

Компанія Caparol представила нову декоративну масу для отримання напівглянсовою поверхні з м'яким металевим ефектом Capadecor Stucco Eleganza.

Топ 10 фінансистів України

Незважаючи на економічну кризу, є українські компанії, які підвищують свій прибуток, а як наслідок, і податки до державного бюджету. 14 грудня по "Першому Діловому" нагороджували кращих фінансистів країни за версією Strategic Business Review.

На ринку України з'явилася кольорова двокомпонентна шпаклівка

На ринок України вийшла двокомпонентна різнобарвна шпаклівка ArteTwin від компанії Caparol, для високоякісної обробки внутрішніх стін приміщень.

Трендові кольори 2017 року

У сучасному світі, дім призначений для відпочинку після продуктивного робочого дня. Домашній інтер'єр повинен бути максимально функціональним і комфортним одночасно. Обстановка в будинку розповідає про переваги і характерах мешканців житла.

Фасадна та інтер'єрна фарба AMPHIBOLIN відзначає 60-річний ювілей!

Німецький бренд AMPHIBOLIN за свої 60 років існування отримав визнання не тільки в Україні, але і по всьому світу. НСК "Олімпійський", "Донбас-Арена", "Альянц-Арена" в Мюнхені, знаменитий "Гніздом Птиці" в Пекіні.

У Сaparol день відкритих дверей!

Нещодавно в стінах центрального офісу Сaparol було 15 дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей. Метою зустрічі було допомогти дітям визначитись з вибором професії завдяки зустрічам з людьми з різних галузей. 

10 років першому салону в першій столиці

Так вже склалося історично, що компанія Капарол раніше працювала тільки в двох каналах збуту: з дилерами та будівельними гіпермаркетами. Ми хотіли бути ближче до клієнта, дати йому більше, врешті-решт, пізнати свого клієнта і його потреби.

У великій родині декоративного світу – нове поповнення

Компанія "КАПАРОЛ УКРАЇНА" вивела на ринок нову дисперсійну декоративну масу Capadecor Stucco Satinato, яка призначена для створення декоративних оздоблень на внутрішніх поверхнях приміщень.

Вчіться будувати майбутнє!

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" підтримує молодих фахівців, адже саме вони в майбутньому будуть просувати інноваційні технології, розвивати професійну спеціалізацію.