Палітра 2: М’ятний, жовтий та абрикосовий

Незважаючи на приглушені тони, запропонована експертами комбінація м’ятного (3D mint 55), лимонного (3D Tundra 150) та абрикосового (3D Papaya 85) кольорів є свіжою й енергійною. Четвертим кольором-компаньйоном виступає темний графіт.

3D Mint 55 | 3D Papaya 85 | 3D Tundra 150 | 3D Granit 10

Почнемо з м’ятного кольору, який отримав свою назву завдяки відчуттю свіжості, яке дарує, наче мохіто в спекотний літній день. Він поєднує в собі зелений, білий і блакитний, що робить його чудовою єднальною ланкою в багатобарвних композиціях. Довгий час м’ятний використовували лише в стилі ретро, оскільки він надає предметам вицвілого та зістареного вигляду. Однак стилісти Caparol підтверджують: правильні «компаньйони» роблять цей колір універсальним для будь-якого приміщення та стилю.

Оформлена в м’ятному кольорі вітальня виглядає свіжою та затишною, спальня стане місцем відновлення енергії, а кухня, якщо додати насичений жовтий та абрикосовий, викличе апетит одним своїм виглядом.

М’ятний змінює свої відтінки залежно від освітлення й кольорів-сусідів. Водночас всі його переливи досить приємні для очей. У поєднанні з лимонним, наприклад, він створює затишні інтер’єри, наповнені теплом і світлом.

М’який і ніжний абрикосовий колір послужить справжнім антидепресантом в інтер’єрі. Цей смачний фруктовий відтінок розслабляє й налаштовує на потрібний лад, залежно від приміщення. Абрикосова кухня подарує гарний апетит, спальня — солодкі сни, а вітальня в цьому кольорі буде виглядати затишно і допоможе розслабитися.

Щоби зменшити «наївність» абрикосового й додати йому енергійності, експерти Caparol включили його в комбінацію з м’ятним і лимонним. Холодні відтінки зелені підкреслюють його тендітність, а жовтий робить основний колір об’ємнішим.

Лимонний у цій компанії — найактивніший та найенергійніший колір. В інтер’єрі він додасть радості у вітальні, поліпшить апетит на кухні, зробить дитячу кімнату життєрадіснішою. Для спальні він довгий час вважався неприйнятним, але вміле дозування та комбінація з приглушеними тонами створить інтригуючу атмосферу, яка одночасно не завадить відпочинку. Цей яскравий колір чудово поєднується з холодним і приглушеним темним графітом.

Перебираючи відтінки для оформлення, не варто боятися експериментів! Модні кольори, різноманітні фактури та стильні дизайнерські рішення можуть створити унікальні комбінації, що підходять лише для вас і вашого дому. Водночас експерти завжди готові прийти на допомогу.

Ознайомтеся з іншими палітрами: