Палітра 2. Тихий

ТИША - МІСЦЕ, ДЕ МОЖНА ДИХАТИ ГЛИБОКО


Вимоги до сучасного життя зросли: домашній офіс та домашнє навчання вимагають простору та спокою. Палітра 2 задовольняє ці потреби ­– вона освіжаюче-спокійна та дає можливість дихати наповну.

У ній відтінки зближуються, і саме ці витончені поєднання є такими заманливими: модний DUNE BEIGE Palazzo 110 виглядає в поєднанні з іншими бежевими та сірими відтінками розслабленим. Багато природних матеріалів, таких як необроблене дерево, льон, глина та камінь, підтримують цю спокійну атмосферу. І щоб колір залишався таким захоплюючим. для різноманітності важливо додати цікаві конструкції. Нові поверхні також демонструють різноманітність структур: натхненні коноплею та льоном вони своєрідні, однак не висувають себе на перший план.

 

 

 

Відтінки

 

 

ТРЕНДОВИЙ ВІДТІНОК DUNE BEIG PALAZZO 110

Герой нашої спокійної, світлої палітри 2 і трендового відтінку одночасно: простий, зрозумілий DUNE BEIGE Palazzo 110. Свіжий і повітряний, як день у Північному морі - це залишає простір для того, що насправді важливо. Відкритий для нового, але близький до природи, абсолютно чесний і чистий. Тут баланс вдається: водночас надійний і вільний.

Дошка натхнення

Приклади поєднання кольорів