CapaGeo
CapaGeo

CapaGeo: Інноваційна продукція з відновлювальної сировини

Оскільки фарби в основному складаються з води і мінеральних речовин, акцент в дослідженнях робився в першу чергу на добавки, що містять вуглець. У зв'язку з цим ретельно досліджували застосування диспергатора на нафтовій основі, оскільки нафта - невідновлювальна сировина. А для забезпечення постійного і безперервного виробництва фарб необхідно застосування нафтохімічних матеріалів. Збереження обмежених ресурсів - важливий елемент переходу виробництва будівельних фарб до біоекономіі. З новими продуктами Caparol переходить до неї першим.

У співпраці з іменитими німецькими хімічними підприємствами, сполуки з нафти вдалося замінити на відновлювані, біогенні речовини. До них, перш за все, відносяться рослинні масла і біогаз. Так, наприклад, біонафту отримують з органічних відходів та рослинних олій, а біогаз - з харчових відходів. При виробництві рослинних масел звертається увага на сертифікацію їх джерел, відповідно до міжнародних критеріїв. Це забезпечує істотне зниження викидів парникових газів, постійне використання площ під вирощування рослин, що містять масло, захист природного життєвого простору, гарантує виробникам рослин достатній прибуток.

Дисперсійні фарби для внутрішніх робіт, лаки і масло для обробки деревини створені із застосуванням відновлюваної сировини і є ще більш екологічними і якісними. У той же час вони мають оптимальні технологічні властивості.

Компанія Caparol закриває пробіл на ринку і звертається до орієнтованим на відповідний стиль життя клієнтам, для яких важливо мати продукти, дружні до навколишнього середовища і безпечні для здоров'я. За рахунок застосування відновлюваної сировини у виробництві компанія прагне зберегти цінні органічні ресурси.

Завдяки новим продуктам CapaGeo компанія Caparol робить важливий крок до своєї мети: досягнення гармонії фарб і природи. Ця концепція стосується не сегментних продуктів, а основних асортиментних позицій, наприклад, ходових фарб для внутрішніх робіт.