Новини

Все найголовніше, найсвіже та найцікавіше у нашому розділі новин.

DAW приєднує іспанського виробника фарб Ibersa

З 1 січня 2018 сімейне підприємство DAW SE приєднало сімейну іспанську компанію Ibérica de Revestimientos Grupo Emp (Ibersa), а також її португальську дочірню компанію Unibersa.

Нова концепція Caparol Center вже в Одесі

Відтепер на Люстдорфській дорозі, 114 з’явився салон європейського формату, який прийдеться до душі усім мешканцям міста, адже концепція створена таким чином, щоб приділити максимум уваги кожному гостю.

DAW є однією з найстабільніших компаній у Німеччині

Компанія входить до ТОП-3 серед компаній лако-фарбувальної промисловості на отримання нагороди German Sustainability Award (Висока оцінка стратегії стабільності розвитку).

Андрій Чікало: "Ми бачимо місію нашої компанії в турботі про красу і захищеність середовища, що оточує людину."

Генеральний директор "Капарол Україна" про перспективні формати торгівлі, вплив міжнародних компаній на ринок, нинішній потенціал бізнесу в Україні та намір розбудовувати лідерську позицію на ринку ЛФМ.

Нова локація професіоналів Caparol Center у Києві

2 листопада 2017 року в українській столиці на Подолі відкрився новий салон Caparol Center. І це вже 22-й салон в Україні. 

Локація професіоналів - це салон нового європейського формату, який поєднує в собі все необхідне, як для роботи архітекторів та дизайнерів, так і для будівельників, прорабів та клієнтів, які бажають зробити ремонт самостійно.

«Вибором України» в 2017 стала продукція компанії Caparol в Україні

Компанія Caparol (ДП «Капарол Україна») отримала престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України 2017», якою щорічно відзначаються кращі товари та послуги у різних сферах бізнесу.

Відкриття салону "Decor City" в Києві

19 грудня у м. Київ відбулося феєричне відкриття нового салону декоративних матеріалів «Dеcor City». У ньому представлені зразки декоративних матеріалів, в тому числі в новому незвичайному форматі 3D-кубів.

Декоративне оздоблення стін з металічним ефектом

Блискучі покриття знову в моді! Надайте стінам свого помешкання мерехтливого грайливого шарму. Завдяки техніці «Вабливі дюни» та декоративній інтер'єрній фарбі Capadecor Metallocryl Interior виникає нове покоління «живих» поверхонь зі створенням ефекту металевого блиску!

Ексклюзивний семінар для реставраторів від Caparol Ukraine

Щоб зрозуміти і відчути важливість збереження історичних пам'яток, компанія "Капарол Україна" зібрала всіх реставраторів країни і провела семінар "Захист пам'яток архітектури. Проблематика та системні рішення від Caparol".

Колірна колекція CaparolColor Compact з унікальними відтінками на будь-який смак

CaparolColor Compact – це сучасне, повністю перероблене видання популярного класичного колірника CaparolColor. Дізнайтесь, що змінилося у колірнику та ознайомтесь з усіма відтінками колекції.

ДП «Капарол Україна» долучається до освітніх процесів

6 грудня 2017 року в Національному Університеті «Львівська Політехніка» була проведена відкрита лекція, де Олексій Ничипорук разом з фахівцями закладу презентував сучасні підходи та інноваційні рішення для захисту та оздоблення будівель і споруд та безпечних покриттів для інтер’єрів, які є еталонними в ЄС.

Екологічні будматеріали – тренд і необхідність XXI століття

Жертвувати своїм здоров'ям більше не треба: як тим, хто постійно знаходиться у приміщенні, так и тим, хто працює у будівельній сфері. Олексій Ничипорук, директор із маркетингу компанії "Капарол Україна", розповідає про екологічні стандарти.

6 способів зменшити витрати на опалення

З наближенням зими поступово збільшується тривога, з якою ми розгортаємо щомісячні квитанції на оплату комунальних послуг. Скільки коштує тепло в цьому сезоні? Як сплачувати за тепло менше? Відповіді у статті.

Caparol запускає мобільний додаток для роботи із кольорами

З інноваційним додатком SPECTRUM_mobile Caparol продовжує оцифровувати колірні рішення продуктів. Новий додаток від Caparol розширює можливості у використанні мобільних пристроїв фахівцями.

Професійно просто

Як обрати матеріали для ремонту без зайвих переплат, розповідає В’ячеслав Любімцев, начальник відділу розвитку мережі регіональних складів дочірнього підприємства «КАПАРОЛ УКРАЇНА».

Оновлена рецептура фарби Indeko-plus

Caparol не зупиняється на досягнутому і постійно прагне досконалості: у кольорі, фактурі, властивостях та складі своєї продукції. Зміна рецептури фарби Indeko-plus – одна з останніх розробок наших фахівців. Оновлення дозволило зберегти високу якість продукції і основні її переваги.

Закрита зустріч AT THE HOTEL для дизайнерів та архітекторів

26 вересня 2017 року в RADISSON BLU HOTEL компанія Caparol Ukraine провела закриту зустріч AT THE HOTEL для дизайнерів й архітекторів та розповіла про створення трендових рішень в сегменті HoReCa.

Інструмент, що задовольняє вимоги професіоналів!

Торгівельна марка STORCH гідно оцінюється в Європі вже протягом 120 років. Професійний малярно-штукатурний інструмент забезпечує більш вигідну продуктивність та підвищує якість Вашої роботи.  

11 помилок під час оформлення інтер’єру

Декорування приміщення - задача не з простих. Важко встежити за усіма деталями, а кожна помилка може зіпсувати усю композицію. Ми зібрали одинадцять розповсюджених дизайнерських промахів, яких можна легко уникнути, або вчасно виправити.

ТОП 9 помилок при фарбуванні стін

Фарбування поверхні - робота не з легких, яка має певні нюанси: процес може затягнутись через неправильно обрану фарбу, валик чи невчасно нанесений шар. А також має значення час дня, коли Ви берете до рук інструмент.

Підготовка стін до фарбування (підготовка основи)

Підготовка стін до фарбування (підготовка основи). Поверхня під фарбування повинна бути сухою і очищеною від забруднень (особливо від жиру або осаду від газових плит) і від пилу.

Олексій Ничипорук: Редизайн Caparol Center дозволив збільшити продажі на 25-70%

За рахунок чого Caparol в Україні нарощує продажі, скорочує імпортозалежність і чому переводить свої торгові точки з формату магазин-склад в салон-магазин.

«Архiтектурна практика» — це iнновацiйна платформа для комунiкацiй, яка дає прямий зв’язок між новим продуктом та проектувальником, архітектором та дизайнером. Захід проводився 27-28 жовтня 2017 року в Києві у cучасному конгресно-виставковому центрі ”Парковий”, де була представлена інноваційна експозиція зі стендом Сaparol.

Компанія "Капарол Україна" виробляє екологічні фарби, тим самим підтримує здоровий спосіб життя і спорт, і тому стала партнером 4-го напівмарафону в Івано-Франківську - Frankivsk Half Marathon.

Експерти у сфері оформлення інтер’єрів невпинно спостерігають за долею відтінків, роблячи щороку прогнози про модні кольори. Вміле поєднання відтінків допоможе улюбленим кольорам засяяти по-новому сучасно й незвично. 

Щороку експерти, що працюють у сфері дизайну інтер’єрів, виділяють деякі комбінації відтінків, які будуть особливо популярними серед споживачів. Ознайомтеся з третьою палітрою трендових відтінків від Caparol.

Моду на спокійні кольори в інтер’єрі пояснити легко: що динамічнішим та більш втомливим стає життя, то більше нас тягне туди, де наші очі, розум і тіло максимально розслабляються.

Правильна комбінація кольорів - запорука відчуття комфорту та затишку для людей, які перебуватимуть у приміщенні. Однак, вибір відтінків часто перетворюється на тортури і для дизайнера, і для замовника.

Деревина вимагає спеціального захисту і команда Caparol, враховуючи потреби своїх клієнтів, розробила краще на сьогоднішній день рішення для догляду та захисту дерев'яних покриттів - продуктову лінійку Capadur.

У фірмовому салон-магазині Сaparol Center (Київ, пр. Глушкова, 12-А) відбувся перший семінар нового формату, спеціально розроблений для дизайнерів і архітекторів.

Новий ефект полірованого каменю "Ехо відродження". Capadecor Marmorino Romantico - декоративна дрібнозерниста мінеральна маса, яка дає можливiсть створювати фактурну імітацію каменю (наприклад: марморин, гротто, травертин та ін.).

Новий регіональний партнер "Екотеф" у м. Запоріжжя відкрив двері салону декоративних матеріалів. Інтер`єр салону виконаний у стилі лофт з оригінальною стелею, яка запам`ятається кожному покупцеві.

Нещодавно в місті Тернопіль розчинив свої двері сучасний салон декоративних матеріалів "Стильна хата". Тепер і в Тернополі мешканці міста можуть купувати ексклюзивні матеріали високої якості ТМ Caparol.

Раніше тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора та фінансового директора Віталій Верещагін продовжує роботу в компанії на посаді директора.

"Відкритість до інновацій, побудова довіри та ведення бізнесу згідно цінностей DAW SE стануть нашим приорітетом найближчим часом", - зазначив Андрій Чікало.

Український уряд і Європейський Союз роблять усе можливе, аби створити комфортні умови для купівлі енергоефективних матеріалів громадянами України. Так, у рамках програми європейської IQEnergy фізичні особи, які використовують енергоощадні матеріали у своїх будинках, отримують 15-20% компенсації їхньої вартості.

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" почало співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА) - провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Вже сьогодні понад 900 компаній об'єднують свої зусилля з метою створення оптимальних умов для підприємницької діяльності в Україні.

Компанія Сaparol стала членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK), тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин. Міжнародна мережа AHK є ефективним інструментом для підтримки роботи німецьких компаній у світі, а також іноземних компаній у Німеччині.

Полімерна підлога - це покриття, яке створено на основі полімерних матеріалів, і яків процесі полімеризації утворюють монолітну тверду основу. Це сучасне покриття, яке зарекомендувало себе найкращим чином при захисті від механічних і хімічних ушкоджень.

Нові кольорові тенденції від Caparol для внутрішніх робіт: теракотовий, хакі та яскраво-синій, м'ятний, абрикосовий та жовтий, очеретяний та приглушений червоний. 

Шоковані новими платіжками за опалення? Зараз як ніколи гостро стоїть питання: як знизити витрати на опалення? Про це ми і поговоримо в цій статті.

На найбільшій виставці BAU 2017, яка проходила в Мюнхені, натуральний теплоізоляційний матеріал на основі рослинних волокон Capatect Natur+ від Caparol був удостоєний премії BAKA Preis - 2017.

Компанія Caparol представила нову декоративну масу для отримання напівглянсовою поверхні з м'яким металевим ефектом Capadecor Stucco Eleganza.

Незважаючи на економічну кризу, є українські компанії, які підвищують свій прибуток, а як наслідок, і податки до державного бюджету. 14 грудня по "Першому Діловому" нагороджували кращих фінансистів країни за версією Strategic Business Review.

На ринок України вийшла двокомпонентна різнобарвна шпаклівка ArteTwin від компанії Caparol, для високоякісної обробки внутрішніх стін приміщень.

У сучасному світі, дім призначений для відпочинку після продуктивного робочого дня. Домашній інтер'єр повинен бути максимально функціональним і комфортним одночасно. Обстановка в будинку розповідає про переваги і характерах мешканців житла.

Німецький бренд AMPHIBOLIN за свої 60 років існування отримав визнання не тільки в Україні, але і по всьому світу. НСК "Олімпійський", "Донбас-Арена", "Альянц-Арена" в Мюнхені, знаменитий "Гніздом Птиці" в Пекіні.

Нещодавно в стінах центрального офісу Сaparol було 15 дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей. Метою зустрічі було допомогти дітям визначитись з вибором професії завдяки зустрічам з людьми з різних галузей. 

Так вже склалося історично, що компанія Капарол раніше працювала тільки в двох каналах збуту: з дилерами та будівельними гіпермаркетами. Ми хотіли бути ближче до клієнта, дати йому більше, врешті-решт, пізнати свого клієнта і його потреби.

Компанія "КАПАРОЛ УКРАЇНА" вивела на ринок нову дисперсійну декоративну масу Capadecor Stucco Satinato, яка призначена для створення декоративних оздоблень на внутрішніх поверхнях приміщень.

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" підтримує молодих фахівців, адже саме вони в майбутньому будуть просувати інноваційні технології, розвивати професійну спеціалізацію.