Подаруємо дітям надію на краще: 11 грудня Національний День благодійності

 

За даними Мінсоцполітики в Україні за 2016 рік зареєстровано близько 73 тисяч дітей сиріт. За офіційними даними державної статистики приблизно 53 тисячі дітей перебувають під опікою найближчих родичів. В інтернатних установах залишається близько 6 600 тисяч.

Міністерство соціальної політики стверджує, що приблизна кількість дітей з неблагополучних сімей, які за певними обставинами не в силах займатися вихованням, становить 25 тисяч. Заключні дані характеризують, що 18 тисяч дітей можуть бути усиновлені.

Незважаючи на, так звану, плачевну статистику, національне усиновлення переважає над міждержавним. За минулий рік 1 868 дітей були усиновлені, але ми можемо всі разом змінити ситуацію на краще. Об'єднавши сили і допомагаючи дітям, які опинилися в такому маленькому віці в настільки дорослих життєвих ситуаціях, ми зможемо значно змінити статистику і подарувати кожному малюку щасливе дитинство.

 

Ці маленькі промінчики сонця не знають, як це - жити з родиною, ділитися своїми почуттями, емоціями, зустрічати новорічні свята в колі сім'ї. Вони не прокидаються в батьківській хаті і, на жаль, не знають материнської любові та батьківської опіки. Як хотілося б оточити кожну дитину радістю і поділитися з ними теплом й турботою.

Всі дітки чекають гостей, свята, подарунків, посмішок і, звичайно ж, щастя. Вони не винуватці і не учасники подібних рішень. Усвідомлюючи наслідки дорослих вчинків, діти не в силах змінити їх та свою долю в такому маленькому віці. Але! Вони заслуговують на любов, як і кожна дитина у цьому світі.

Щорічно, у другу неділю грудня, в Україні відзначають День благодійності. Наша компанія не змогла обійти стороною такий важливий день. Команда Caparol відвідала центр допомоги «Місто щасливих дітей». Ми намагалися здійснити для дітей свято, подарувати їм посмішки і почуття турботи. У наших силах дати частинку новорічного свята, приділити увагу. В цьому році нам допоміг художник з Грузії Автанділ Гургенідзе. Він намалював картини, кожна з яких несе в собі своєрідний шлях до щастя. На картинах зображені будинок, сонце та яскраві кольори. Саме ця тематика була обрана не дарма, адже, так чи інакше, кожна дитина мріє знайти свій будинок та вірний шлях, який буде висвітлювати йому тепле та яскраве сонечко.

Компанія Caparol - соціально відповідальна компанія, побудована на сімейному бізнесі. Сімейні цінності, довіра та дружні відносини є ключовими факторами. Саме з такими головними цінностями ми працюємо вже багато років, намагаємося не змінювати своїм традиціям і дарувати людям тепло й красу в їх будинках. Ми, своєю великою командною сім'єю, раді були зробити невеличкий внесок у долю підростаючого покоління.

Побажаємо ж усім діткам у всьому світі, перш за все, знайти себе і не зупинятися навіть у найважчі часи, не обертаючись назад, де спогади зовсім не гріють їх маленькі серця, віднайти свій будинок та сім'ю, стати бажаними та в майбутньому створити сімейне тепло у власному домі. 

To top

  • Друкувати
  • Повернутись на початок