Caparol – про компанію

Вітаємо на сайті групи компаній DAW SE

Група компаній DAW SE розробляє, виробляє та постачає на ринки різних країн світу високоякісні фарби, емалі, лазурі, хімічно-будівельні покриття, а також матеріали та технології для теплоізоляції фасадів.

Штаб-квартира групи знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина). На протязі 120 років успішної роботи,  ключовими пріорітетами розвитку групи є інновації та довіра наших клієнтів.

Так, починаючи з моменту свого заснування в 1885 році, група DAW SE безперервно сприяє розвитку галузі, розробляючи та впроваджуючи інноваційні технології в створенні якісних безпечних для навколишнього середовища та здоров'я людей фарб. В той же час, являючись сімейним підприємством, ми стратегічно орієнтовані на розуміння потреб клієнта.  

Адже довіра наших клієнтів є основним активом групи DAW SE. Саме тому Caparol, з обігом порядку 1.3 млрд € лідером ринку будівельних фарб в Німеччині, Австрії та Турції та третьою за величиною компанією в цій галузі в Європі. Ми маємо намір і надалі використовувати свої знання та досвід для розвитку своїх продуктів та послуг, надаючи своїм клієнтам можливість найкращого вибору.

  • Друкувати
  • Повернутись на початок