Декоративне оформлення

Тренди 2012-2013 від Caparol

Capadecor Metallocryl

Ефектне, емоційне, неповторне: так можна охарактеризувати спеціальне покриття з елегантним блиском Metallocryl. Вишуканий металевий блиск і переливи підкреслять неповторність як класичного, так і сучасного дизайну приміщення і привнесуть в інтер'єр частинку магічної чарівності.

Скачати pdf

Capadecor-Putz

Природність та елегантність: світло і теплий відтінок створюють затишну атмосферу. Африканські відтінки і кольорова палітра осені знаходять своє відображення в живій структурі поверхонь. За допомогою Capadecor-Putz ви можете втілити в життя багатобарвні поверхні, які підходять для різних інтер'єрів і створюють чарівний зовнішній вигляд і приємну обстановку.

Скачати pdf

Декоративне оформлення внутрішніх поверхонь

Творча різноманіть для інтер’єрів. Продукти та техніки нанесення

Скачати pdf

StuccoDecor DI LUCE

StuccoDecor Д.І. LUCE - це елегантна техніка оформлення з живою безпосередністю, що поєднує в собі емоційність, чутливість, сучасність та індивідуальну легкість. Своїм благородним глянцем вона додає житловим і робочих приміщень неповторний характер.

Скачати pdf

StuccoDecor DI PERLA

Чудова гра світла і тіней на кольорових структурних поверхнях постійно дивують появою абсолютно нових, цікавих нюансів. Приглушений матовий блиск оформлених приміщень створює атмосферу елегантності і розкоші.

Скачати pdf

Оформлення фасадів

Привабливість - унікальність - довговічність. Фасад є візитною карткою будівлі, ніби промовляючи його унікальність і неповторність. Будинки й їх фасади вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя і продовжують надавати позитивний вплив на сприйняття оточуючого нас світу.

Скачати pdf

ArteTwin-Technik

Сьогодні ніжно підкреслено, завтра яскраво інсценовано: як примхи природи на подіумі життя. ArteTwin являє собою привабливу багатоколірну техніку для створення природних і елегантних поверхонь.

Скачати pdf

Інтер’єри. Творчій підхід

Техніки нанесення декоративної лазурі та шпаклівки на гладкі та структурні поверхні.

Скачати pdf

MultiStructurStyle

Відкрийте для себе нові можливості для самовираження завдяки неповторним фактурами MultiStructurStyle.

Скачати pdf

  • Друкувати
  • Повернутись на початок