3D Concept: Блок та колекція

3D CONCEPT для ЗОВНІШНІХ та ВНУТРІШНІХ робіт – легкий вибір кольору

Блок з відтінками кольорів 3D CONCEPT вперше з’явився на ринку в 2002 році та швидко здобув велику кількість прихильників.  З червня 2009 року у продажу наявні гармонійно підібрані колірні палітри у вигляді віяла в обновленій та доповненій формі. 

З допомогою палітри 3D CONCEPT вдалось створити зручний засіб допомоги в оформленні – різноманітні стимули значно полегшують процес вибору кольору. 3D CONCEPT являє собою не колекцію окремих колірних відтінків, а кольорові концепції, які називаються гармонією кольору. Ці концепції, або гармонії, являють собою, підходящі для певного застосування, поєднання кольорів, що складаються з п’яти відтінків. Кожен відтінок призначений для певного архітектурного елементу, тому п’ять поверхонь з кольорами відрізняються за розміром.  Завдяки різним пропорціям поверхонь процес уявного переносу на конкретний будівельний об’єкт здійснюється набагато легше. Всі відтінки кольору, що відносяться до однієї гармонії, достатньо контрастують один з одним, тобто їх можна надійно застосовувати на практиці в представленому поєднанні.

НОВИНКА: блок та колекція

Існуючі раніше пропозиції колірної палітри значно розширились від 210 до 340 гармоній кольору, особливо кількість гармоній для оформлення інтер’єрів. Тому були створені два блоки кольорів 3D CONCEPT для ЗОВНІШНІХ РОБІТ та 3D CONCEPT для ВНУТРІШНІХ РОБІТ, в кожному з яких наявні 170 кольорових гармоній. Окрім блоку, у продажу наявна колекція, в якій гармонії кольорів представлені у форматі, більшим, ніж DIN A5. Закріплення кільцями дозволяє виймати окремі гармонії для кращої оцінки. Окрім того, фотографії демонструють приклади використання гармоній кольорів в оформленні інтер’єру або фасаду. 

Ці фотореалістичні зображення, створені з допомогою програми  SPECTRUM 3.0, створюють додаткові імпульси для кольорового оформлення. Для порівняння кожний фрагмент будівлі на фото представлений в двох різних кольорових гармоніях. На зображенні інтер’єру додатково залучаються різні матеріали та поверхні. 

Незалежно від того, як використовуються кольорові концепції – для безпосереднього практичного використання або в якості джерела натхнення, робота дизайнера полегшується завдяки блоку та колекції! 

І блок, і колекція представлені в двох варіантах: для ЗОВНІШНІХ та ВНУТРІШНІХ робіт. В книгах, де представлена колекція, наявні пусті місця для вставки блоку.

  • Друкувати
  • Повернутись на початок