Відео

Декоративна шпатлювальна маса StuccoDecor DI PERLA вирізняється мерехтливим металевим блиском і оксамитовим ефектом, що дозволяє створити індивідуально виражені імпозантні декоративні поверхні, які прикрашають не тільки офісні, а й домашні приміщення.

Stucco Satinato - неперевершений матовий шик, природність, індивідуальність і благородство - все це зібрано в декоративній техніці з ефектом матового шовку. Багатогранність квітів та шикарні дизайнерські рішення допоможуть Вам відтворити ексклюзивний королівський дизайн

Детальніше про етапи нанесення дивіться на відео або  на сторінці Декоративні техніки .

ArteTwin – це система привабливої різнокольорової шпаклівки для створення природних елегантних поверхонь стін всередині приміщення. Система ArteTwin складається зі спеціально розроблених компонентів, які можна комбінувати окремо. Шляхом варіювання різних матеріалів та різноманітних засобів роботи можна отримати поверхні від візуально стриманих до дуже ефектних.

Детальніше про етапи нанесення дивіться на відео або на сторінці Декоративні техніки

Перламутровий блиск для стін

Магічний шовковистий блиск мушель або перлів завжди зачаровував людей.
Майстри отримали можливість легко відтворювати на стіні цей м'який і ніжний блиск. Нова Stucco Eleganza надає почуття розкоші, проста в застосуванні і гарантує відмінний результат, як на акцентній стіні, так і у всій кімнаті.

Натуральний камінь завжди в моді. Дана техніка дає Вам можливість отримати кам'яну стіну під травертин, яку навряд чи можна перевершити за натуральності. Також можна підібрати структуру, величину і колір каменю і регулювати за кількома параметрами.

Для тих, хто хоче створити матову поверхню, дана креативна техніка підійде якнайкраще. Кожний, хто знайомий з Metallocryl, знає його як продукт с високим ступенем металічного ефекту. 

ArteTwin – це система привабливої різнокольорової шпаклівки для створення природних елегантних поверхонь стін всередині приміщення. Система ArteTwin складається зі спеціально розроблених компонентів, які можна комбінувати окремо. Шляхом варіювання різних матеріалів та різноманітних засобів роботи можна отримати поверхні від візуально стриманих до дуже ефектних.

Декоративна техніка для створення неперевершених інтер'єрів з ефектом іржі "Подих часу"

Натуральний камінь завжди в моді. Дана техніка дає Вам можливість отримати кам’яну стіну під травертин, яку навряд чи можливо перевершити за натуральністю. Також можна підібрати структуру, розмір і колір каменю та регулювати за кількома параметрами. 

Команда «Капарол Україна» - команда ПЕРЕМОЖЦІВ

Команда "Капарол Україна" - команда переможців, яка не дівлячись ні на що йде до своєї цілі, руйнує стереотипи та ламає всі перешкоди на своєму шляху! Ми народжені перемагати, а кожна складність надає нам сил та енергії! Ми найкращі!

  • Друкувати
  • Повернутись на початок