Завод «Капарол Дніпро» підтримує молодих спортсменів

Голова сільської ради с. Василівка Дніпропетровської області, де знаходиться наш завод, на протязі довгого часу зверталася в різні організації з проханням про спонсорську підтримку для місцевої футбольної команди «Метеор».

Так як сільський бюджет не в змозі забезпечувати футбольної клуб, компанія "Капарол Дніпро" в особі директора Піпи Володимира Вікторовича відгукнулася на прохання глави сільської ради. Поспілкувавшись з гравцями, співробітники заводу побачили, в якіх неналежних умовах тренується команда. У хлопців немає своєї форми, на всю команду виділено всього два м'ячі для тренувань, а на місцевому стадіоні навіть немає сидячих місць для вболівальників.

Співробітники компанії "Капарол Дніпро" не залишилися байдужими, і на замовлення для спортсменів було підготовлено 15 комплектів футбольної форми. Капітан команди не міг стримати емоцій, за його словами даний подарунок був вагомим внеском в розвиток футбольного клубу і надією на великі досягнення.

В даний момент команда бере участь в районному кубку і вірить в те, що нова форма принесе їм більше сил, натхнення, а головне - перемогу!

  • Друкувати
  • Повернутись на початок