Тренди 2015 в колірному оформленні внутрішніх приміщень

2015-й рік у світі дизайну, інтер'єру і внутрішнього оформлення житлових приміщень буде відрізнятися суворістю, стриманістю та чіткими лініями. 

Плануючи ремонт квартири або будинку, рекомендуємо Вам ознайомитися з основними модними тенденціями від провідних дизайнерів інтер'єрів. 

Сьогодні ми розповімо Вам про білий колір в інтер'єрі. 

Ні для кого не таємниця, що білий колір був завжди в моді.   Це класика у світі внутрішнього дизайну та оформленні квартир, будинків і котеджів. Білий робить кімнату світлою і позитивною, а вдалі комбінації з синім або червоним привнесуть яскравість та індивідуальність, також допоможуть перетворити кімнату в стильний простір, де хочеться творити. 

Сніжно-білий ― ексцентричний і претензійний колір, який чудово допоможе виділити окремі деталі інтер'єру ― колони, ніші або окремі частини стін. Але будьте обережними при використанні білосніжного на великих площах ― перебір може викликати неприємні асоціації з лікарнею або строгим офісом. 

Приємний для ока колір слонової кістки м'якший, і його можна використовувати на великих площах, не побоюючись викликати дискомфорт. Цей колір асоціюється з дорожнечею, шиком і пафосністю. 

Кремовий білий ― мабуть, найм’якіший з усіх відтінків білого; колір, який миттєво створює затишок і умиротворення. У поєднанні з відтінками коричневого або з кольором соломи допоможе створити інтер'єр у стилі лофт. 

Експериментуйте, творіть, а Caparol Вам у цьому допоможе!

  • Друкувати
  • Повернутись на початок