Свій шлях...

У кожного в пам'яті залишаються студентські дні, оповиті безтурботністю та першими кроками в самостійному житті.

В день 70-річчя КНТЕУ в лекційних аудиторіях панувала надзвичайна атмосфера. Лекцію читали ті, хто зовсім недавно сиділи на студентській лаві - випускники. Випускники, які могли вже поділитись своїм досвідом та показати свої досягнення, кар'єрне зростання, розвиток.

Одна з них - Вікторія Ковальова – керівник групи реклами і зв'язків з громадськістю ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА". Вона поділилася зі студентами знаннями і вміннями, перевіреними на практиці, які здобула під час роботи в ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА". Адже ще будучи студенткою Вікторія прийшла в Капарол, і вже тоді в ній побачили потенціал.

Під час звернення до студентів Вікторія розповіла всім присутнім, що за час проведений у вузі, вона отримала необхідні знання, завдяки яким змогла побудувати успішну кар'єру і досягти успіхів у роботі в такому молодому віці. Вікторія висловила свою величезну повагу і вдячність за науку педагогам, які вклали частинку своєї душі, передали свої знання.

Студентам Вікторія побажала плідного навчання, легко взаємодіяти в колективі, поважати людей, їхні погляди, вміння, інтереси. Кожен із студентів обере свій шлях.

Нехай цей шлях буде правильним для кожного з них!

  • Друкувати
  • Повернутись на початок