Що означає якість в розумінні компанії Caparol

Багато виробників говорять про якість, вкладуючи різні значення в це поняття. При наявності такого широкого асортименту споживачам важко розібратися, визначити якість продукції і не помилитися у виборі. 

А що означає якість в розумінні компанії Caparol?

Це не тільки естетичне, професійне задоволення від використання продуктів Caparol, це перш за все турбота про клієнтів. 
Багато з нас не замислюються про те, що зробивши ремонт (наприклад, пофарбувавши стіни) ми можемо протягом багатьох років дихати випарами від лакофарбових матеріалів (ЛФМ) і завдавати шкоди своєму здоров'ю і здоров'ю сім'ї. 

Як же убезпечити себе і своє житло?

Згідно з директивою VOC Європарламенту і Ради Європи «Про обмеження виділень летучих органічних розчинників в деяких лаках і фарбах» № 2004/42 / ЄС від 21 квітня 2004 року встановлено жорсткі обмеження щодо застосування летких органічних сполук (ЛОС) в рецептурах лакофарбових матеріалів: з 2010 року зміст ЛОС в дисперсійних фарбах і ґрунтовках має бути не більше 30 грам на 1 літр.


На жаль, законодавчо в Україні не закріплені обмеження щодо застосування ЛОС в рецептурах лакофарбових матеріалів, тому ринок ЛФМ України наповнений багатьма продуктами, які можуть бути небезпечними для нашого здоров'я і життя, і впливати на нас там, де ми найменше цього очікуємо - вдома.


Капарол піклується про своїх клієнтів.

У рецептурах фарб, позначені символом E.L.F., не міститься допоміжних речовин, які негативно спливають на здоров'ї людини.

Уже сьогодні стандарт E.L.F на кілька років перевершує європейські стандарти.

По внутрішньому корпоративному стандарту E.L.F. від Caparol вміст шкідливих летючих сполук (ЛОС) в продукті не більше 0,7 г / кг. Більш того, стандарт E.L.F. обмежує зміст не тільки летючих органічних сполук (розчинників), але і пластифікаторів.

При роботі з фарбами, зазначеними позначкою E.L.F., ми можемо бути повністю впевненими в їх безпеці для нашого здоров'я і здоров'я нашої сім'ї.

Компания Caparol піклується про своїх споживачів, розробляючи і виготовляючи продукцію, яка відповідає високим стандартам якості і безпеки з урахуванням усіх потреб. CAPAROL  завжди на крок попереду, коли мова йде про екологічно чистих продуктах.

  • Друкувати
  • Повернутись на початок