Офіційне звернення щодо трагічної події у компанії "Капарол Україна"

 

Керуючий директор компанії Капарол Україна, Павло Зможний, помер 20 вересня поблизу від с. Крушинка, приблизно в 30 км від Києва. Існує підозра, що до причини смерті призвів злочинний акт. Місцева влада почала всебічне розслідування.

Павло Зможний народився в Україні і працював з 1999 в концерні DAW SE, який є виробником будівельних фарб і ізоляційних систем і має свою штаб-квартиру в Обер-Рамштадті, Німеччина. Він керував компанією в Україні, яка є частиною міжнародної корпорації. Йому було 42 роки, і у нього залишилася сім'я.

Група компаній DAW SE представлена ​​в Україні під назвою свого торгового бренду Caparol в двох місцях: офіс в Києві і підприємство з виробництва фарб в Дніпрі. У компанії працює 139 співробітників.

Це великий шок для співробітників в DAW SE, дізнатися про смерть Павла Зможного. В свою чергу менеджмент компанії запевнив його сім'ю в своїй максимальній підтримці.

В інтересах слідства, ми утримаємося від будь-яких подальших коментарів щодо цієї трагедії і просимо ЗМІ не турбувати родичів і співробітників в такий важкий час.

 

Менеджмент Капарол в Україні

  • Друкувати
  • Повернутись на початок