Компанія Caparol шукає у Вінниці не тільки клієнтів, але й партнерів

 

ДП "КАПАРОЛ УКРАЇНА" відкриває свої фірмові магазини в усіх обласних центрах України і Вінниця не стала винятком. Вінниця стала вже 21-м містом, в якому можна буде придбати якісну продукцію європейського рівня, а саме фарбу, шпаклівку, грунтовку, емалі, лаки і лазурі, а також все необхідне для утеплення та декорування Вашого будинку від якісного і надійного виробника.


 

У вінницькому салон-магазині Вас чекають професіонали-консультанти, які завжди готові вирішити будь-яке завдання споживача. А всі новинки, які будуть виходити на ринках Німеччини, можна буде подивитися і замовити у Вінниці.

- Компанія Caparol вже більше 120 років на світовому ринку. Ми формуємо власний передовий канал збуту продукції компанії Caparol. До цього в Україні з наших конкурентів такого ніхто не робив. Наша команда в цьому напрямку інноваційна. За роки своєї діяльності, нашій компанії вдалося досягти великих успіхів і тепер для того щоб придбати товар не потрібно буде їхати до Києва чи іншого міста, а просто в зручний для Вас час звернутися в наш салон-магазин, - каже керівник каналу збуту Caparol Center В’ячеслав Любімцев.

 

Фірмовий салон-магазин приємно здивує своїх клієнтів затишною атмосферою, широким вибором продукції, як для зовнішніх робіт, так і внутрішньої обробки. А для маленьких відвідувачів, які відвідують салон зі своїми батьками, облаштована комфортна ігрова зона. У компанії запевняють, що зі своїми клієнтами вони на зв’язку цілодобово. До вирішення проблем підходять глобально, а  не поверхнево. Адже як відзначають співробітники компанії їх споживач - це професіонал. 

- Ми вирішуємо питання з облаштування будинку від даху до фундаменту. Хто користувався нашою продукцією, той знає, що не потрібно кожні два-три роки перефарбовувати все заново. Ми акцентуємо увагу саме на системність своїх продуктів. Тому що системність впливає на надійність, довговічність і терміни покриття. А ще ми цінуємо час клієнта і його увагу. Наша команда не залишає клієнта на одинці з відром фарби, а виїжджає на об’єкти, так як вважаємо, що там ми потрібніші. Наш кінцевий споживач — це професіонал у всьому. Це люди, які проектують будинки, будівлі, будують їх, а також всі ті, які хочуть комфортно і якісно жити, і ми вирішуємо цю задачу разом, - зазначає В’ячеслав Любімцев.


 

У компанії Caparol амбітні плани: за рік в планах збільшити кількість професіоналів у Вінниці. Адже кожен, хто звернеться в салон-магазин, незважаючи на свою професію, зможе отримати якісні знання з теми лакофарбових покриттів. Фахівці розкажуть Вам про всі тонкощі застосування матеріалу Caparol, допоможуть розібратися в системах утеплення.

 

 

 


 

- Велику увагу ми акцентуємо на навчанні. Ми не зупиняємося на рівні продавець-клієнт, а намагаємося розвивати наші відносини в напрямку клієнт-партнер-друг.  Тому наші клієнти стають наши партнерами. Через рік у нас буде багато носіїв ідей смугастого слона, - додав В’ячеслав Любімцев.

Кожен клієнт Caparol Center може стати партнером компанії і приєднатися до корпоративного клубу. Про бонуси компанії, а також більш докладну інформацію про продукти і послуги компанії можна дізнатися на сайті.

У Вінниці салон- магазин працює за адресою вул. Лебединського 15, щодня з 9.00 — 20.00.

  • Друкувати
  • Повернутись на початок